Pokaż:Wszystko
EC3 karmienie
43 Wyświetlenia
43
evanelina
A po posiłku sprząta Gdynek 🤣
Citro
A tu niespodzianka, bo Afrodyta wyniosła. 😆
😆
Citro
Dwa już mają dosyć, trzeci ciągle nienażarty.
Gdzie można znaleźć informację o obrączkowaniu?
47 Wyświetleń
47
IzaEs
W tym roku wszystko jakoś inaczej... zero odliczania do obrączkowania, zero informacji o konkursach na imiona... tylko jakieś zbiórki... hmm... 🤔
evanelina
Też chciałabym wiedzieć.
Jeden agent wciągał nóżkę wraz z obrączką (o którą wcześniej wygrał szarpaninę z rodzeństwem) i wygląda na to, że mu się udało 😮 schylił się troszkę i nie do końca było widać, ale wydaje mi się, że nie upuścił tej nóżki, tylko połknął 😶 tak szybko dzieci dorastają...
49 Wyświetleń
49
elas59
Kolacja skończona reszta wyniesiona - najedzone po kokardkę .
17:27 Przyleciał Gdynek i w budce się rozgląda się chyba za sucharami .
44 Wyświetlenia
44
elas59
Zaraz po odlocie Gdynka przyleciała Afrodyta i serwuje kolację
elas59
Nic w budce nie znalazł to poleciał .
😆
11:38 wróciła Afrodyta bez obiadu 
Mam jeszcze małe pytanie czy ktoś ostatnio widział
Włókniarza bo od kilku dni nie natrafiłem na jego obecność .
42 Wyświetlenia
42
elas59
Może w końcu wyruszył w podróż najwyższa pora .
evanelina
Nie widziałam go z tydzień chyba.
48 Wyświetleń
48
Afrodyta szykuje jedzenie na daszku... Te dzieci pękną
56 Wyświetleń
56
evanelina
Pojadły trochę, teraz je Afrodyta
Kolacja u Afrodyty
52 Wyświetlenia
52
Baszka
Dzieci nakarmione, mama odleciała o 19:28
Czech z posiłkiem dla Zoe
48 Wyświetleń
48
evanelina
Zoe wróciła... Stoi dzielnie przed budką i w milczeniu wymusza zmianę. Czech pozostaje niewzruszony...
Gdynek karmi trojaczki.
42 Wyświetlenia
42
Gdynek karmił? Czy tylko resztki wyjada?😁
45 Wyświetleń
45
6:24 na EC3 Śniadanie a na EC4 jajka ogrzewane. Cienkie to śniadanie ale nóżka zaliczona bez broblemów przez malucha.
60 Wyświetleń
60
jur
jur
Nóżki są potrzebne dla prawidłowego rozwoju. Zawierają jakże potrzebny wapń 😁
Śniadanie na EC3, Afrodyta karmi
55 Wyświetleń
55
jur
jur
Prawie 21 a jajka bez opieki. Czy ktoś był pod kominem i widział na żywo co się tam działo ?
76 Wyświetleń
76
evanelina
Około 20:30 Zoe była w gnieździe, musiała odlecieć później
21 już wysiaduje.
tarodo
jest Zoe czech był też na chwilę na barierce
Wróciła Zoe...
82 Wyświetlenia
82
tarodo
może to Gloria bo kręci się w okolicy
IzaEs
oby nie 🫣
evanelina
Będę czekać z niecierpliwością na kolejny zrzut z nadajnika Glorii. Tylko czy młoda by tak atakowała?
Iwona65
A ta wariatka w Poznaniu?
Daszka
Nooo. Pokazała jak młode zawzięte być potrafi. Gniewko też zresztą udowodnił, że gówniarzerka umie życie uprzykrzyć,  choć sytuacja inna.
IzaEs
teraz się mości na jajkach to chyba ona
IzaEs
to ona ???? ciokała przed samcem, szpon we krwi i stoi jak zahipnotyzowana i wcale nie idzie do jajek... hm...
Daszka
Szpon we krwi, ale i wole pełne. Albo zjadła intruzkę;), albo zdążyła sobie podjeść przed powrotem.
Daszka
Zoe, Zoe... uffff.... mogę do pracy gnać🙂
evanelina
Myślę że tak
Więcej