Pokaż:Wszystko
Śniadanie w Gdyni
52 Wyświetlenia
52
Agra po prysznicu
59 Wyświetleń
59
Kaszub na progu
56 Wyświetleń
56
Kaszub karmi jakimiś resztkami
48 Wyświetleń
48
Ster dostarczył kolację. Karmi Sara
53 Wyświetlenia
53
Ster pilnuje dzieci z dystansu barierki 😆
58 Wyświetleń
58
Gdyńskie Maluchy napchane tak, że zaraz wyskoczy z nich....obcy :D
58 Wyświetleń
58
Teraz śpią i rosną ♥️
W Gdyni będzie jedzone 😃
55 Wyświetleń
55
powsinoga
Cisza w Gdyni, młode najedzone po korek 😂
Dzień Dobry
Obrączkowanie w Redzie w niedzielę 17 maja ok godz. 11 ;)
67 Wyświetleń
67
Fryckowa2008
Dziękuję za informację 😃
Lili
I tak trzymać! Informacje o terminach obrączkowania mile ....czytane. Nie wszędzie są podane. 
 Poodka! Dzięki!!! 😘🖐🏻
Baszka
Bardzo dziękujemy i prosimy o informacje o kolejnych obrączkowaniach
Dziękujemy za informacje :D
W Redzie karmienie 😄
63 Wyświetlenia
63
Marlena72
cam.1 kręciołek, cam 2 coś widzę ☺️niewiele ale zawsze to coś, Agra mi  właśnie wszystko teraz  zasłania 🤭
Sara z łupem
54 Wyświetlenia
54
Gawi
to była niezła lekcja życia dla młodych
Gawi
Potem Ster to przyniósł, trochę napoczęte i oprawione po części, ale chyba za wcześnie to zrobił, Sara po kilku kęsach wyniosła, do dłuższego leżakowania
elik
na wewnętrznych kamerach pojawi się za 3 minuty
Iwona65
Za 3 minuty 😏
elik
nie będzie posiłku, samica odleciała
https://zapodaj.net/plik-ExROGbYoFI
Dzień dobry! Sara bierze prysznic 😁
46 Wyświetleń
46
AnaOxy72
tak samo ...Kaszub w Redzie :)
W Gdyni dokładka, bo szpaczek szybko zniknął 😂
71 Wyświetleń
71
Mają ful 😅 wolę jak ta lala 🤭
Tczew karmienie🥰
60 Wyświetleń
60
Sara przyniosła szpaczka, ale jazgot 😂
54 Wyświetlenia
54
Więcej