Pokaż:Wszystko
Dzień dobry, w Gdyni już po śniadaniu 😃
75 Wyświetleń
75
Młody z Gdyni pokazał nam język
74 Wyświetlenia
74
AnaOxy72
Do baaardzo dobrze :) Młodzież musi mieć siłę, szczególnie dziś ;)
Sara w kolorach zachodzącego słońca
71 Wyświetleń
71
Kaszub na trzepaku
62 Wyświetlenia
62
Jedno młode w Gdyni to bardzo okazała samiczka
58 Wyświetleń
58
Podwieczorek w Gdyni
54 Wyświetlenia
54
Efa
Efa
Karmienie w Gdyni
47 Wyświetleń
47
Redziaki jedzą same w asyście mamy, tata na trzepaku
58 Wyświetleń
58
Karmienie w Redzie, porządna porcja dla głodnych maluchów
54 Wyświetlenia
54
70 Wyświetleń
70
Karmienie w Redzie z wrzaskiem
63 Wyświetlenia
63
Przyleciała Agra
64 Wyświetlenia
64
Sara karmi
66 Wyświetleń
66
Reda:
Samice 7NR i 0NR
Samce 8NR i 9NR
75 Wyświetleń
75
Lili
😍😍
Jeśli dobrze wypatrzyłam, mamy w Redzie na pewno samiczkę 7NR i chyba trzy samczyki 8 ,9, 0 NR.
80 Wyświetleń
80
58basik
NR 0 Samica, NR 7 Samica,  NR 8 Samiec, NR 9 Samiec. https://zapodaj.net/images/b2b956b8a098b.jpg
Więcej