Pokaż:Wszystko
W Gdańsku sokół na progu
63 Wyświetlenia
63
W Gdyni nieśmiały monitoring na jeden dziób 😄
63 Wyświetlenia
63
W Gdyni jedzenie, całe Trójmiasto i okolice słyszą😆
76 Wyświetleń
76
Gawi
Sara ma bardzo mocny dziób, może dlatego że młoda, ani Nila ani Zazamka nie karmią tak że nic nie zostaje.
Efa
Efa
Ludzie one jeszcze jedzą!
Efa
Efa
Ale zmyłka w kam2 nie ma jedzenia i długo nie będzie😆
Efa
Efa
Jeden poćwiczy skrzydła przed jedzeniem.
Efa
Efa
W kam3 jest
Efa
Efa
W kam2 też jedzą już
W Tczewie jedzenie, niezłą sztukę upolowała Lusesita 😂
66 Wyświetleń
66
Dzień dobry! W Redzie monitoring na jeden dziób 😄
60 Wyświetleń
60
karmienie w Gdyni
56 Wyświetleń
56
Agra na progu, maluchy śpią
67 Wyświetleń
67
Po emocjonującym dniu, w Gdyni Młodzież zasypia pod czujnym okiem Mamy🥰
67 Wyświetleń
67
Sara na barierce krzyczy na zachodzące słońce😁
64 Wyświetlenia
64
W Gdańsku w budce pusto, czy widział ktoś sokoła tam? Bursztynka z nowym partnerem jakiś czas temu się poddali z lęgiem po stracie ostatniego jajka, ale czy wchodzą do gniazda?
55 Wyświetleń
55
tarodo
jest sokół ale kto to nie wiem https://zapodaj.net/plik-kjSj58SnG2
Fryckowa2008
Przedwczoraj widziałam sokoła na progu budki, a później na barierce. To czarne zaciemnienie nie ułatwia niestety obserwacji.
kolacja w Gdyni
49 Wyświetleń
49
W Tczewie jedzonko
63 Wyświetlenia
63
Gdynia:
Samce 1NP, 2NP i 4NP
Samica 3NP
83 Wyświetlenia
83
Gawi
o Dzięki
A gdzie nr obrączek i płeć,  Z tego co widzę jest  3NP, a reszta?
82 Wyświetlenia
82
.... i nastała ciiiisza po pierwszej podróży... nie na swoich skrzydłach, tylko w worku😁
88 Wyświetleń
88
Ciekawe czy są dumne, że mają obraczki jak niektórzy ludzie gdy posiadają kartę biedronki ? 😜
Więcej