Pokaż:Wszystko
Sara na poręczy, a monitoring drze dziób 🤣
43 Wyświetlenia
43
Cóż za interesujące imiona w tym roku u niektórych Sokołów 😅 ciekawe jakie w Gdyni będą propozycje 🤔 ja już swoje zgłosiłam 💪
47 Wyświetleń
47
Baszka
Ja już nie zgłaszam
Agra na trzepaku
64 Wyświetlenia
64
Kaszub zawitał do gniazda bez kolacji, karmi jakimiś sucharami, młodzież wrzeszczy
68 Wyświetleń
68
Baszka
Ulotnił się
Baszka
Przeniósł się na trzepak
W Redzie najmłodszy jeszcze puchaty i bialutki
55 Wyświetleń
55
Efa
Efa
Sara bez niczego. Dzieci ją zakrzykują. Odleciała
52 Wyświetlenia
52
Gawi
jadły  solidną kolację o 17:40
Reda, także kolacja 😄
53 Wyświetlenia
53
W Gdyni kolacja 😁
47 Wyświetleń
47
..czyli doczekamy się  powsinogo  imion w Tczewie ......Admirale , będziesz pan zadowolony , dzieci nie będą tylko kolejnym nr obraczki 😆 będzie Konkurs
69 Wyświetleń
69
powsinoga
Mam nadzieję, że Tczew się uzbiera, to przecież  celebryta rodem z Gdyni😃 dowódca floty😆
Gawi
może na nas liczyć
Gawi
A w Tczewie karmienie
Gawi
Jak się kasa znajdzie, Głogów nadal wisi
Gawi
Jak widzę z Tczewa jest zapisanych 31 osób, z tego 2 zalogowane. Część od roku, niektórzy od 2 lat się nie logują
Pałac słabo idzie póki co też.
..jeśli chodzi o Palac , to jestem zdziwiona ..🤔
W Gdyni monitoring na jeden dziób 😍
68 Wyświetleń
68
Gdynia karmienie 😄
59 Wyświetleń
59
W Gdyni piórowanie na dachu.
56 Wyświetleń
56
W Redzie samoobsługa 😄
58 Wyświetleń
58
w Redzie ten piękny ogon....kogoś mi przypomina....😪
57 Wyświetleń
57
powsinoga
😔
Mam tak samo...😪
W Redzie samiec będzie mieć na imię Kredka? 😅
52 Wyświetlenia
52
😆
elik
ano, samce otrzymały imiona Kredka i Ader, natomiast samice nazwano Edra i Beza.
lusia12
Tak, czytałam post, widziałam zgłoszenia konkursowe i byłam pewna, że Kredka będzie samicą.
Mam sokolą chrześnicę, Bezunia jest moja 🤭
elik
gratulacje 👍
Więcej