Pokaż:Wszystko
Przydałoby się przybliżyć kamerę nr1 bliżej progu bo już niedługo będą próg zaliczać a to krok do wyjścia na podest albo wypadnięcia 😁
41 Wyświetleń
41
Gdynek przyleciał z malutką "przystawką". Laborantus odebrał
40 Wyświetleń
40
Gdynek wpadł na kolację. Nie widziałam czy coś przyniósł czy sprząta i próbuje karmić najedzone młode. Ale sam podjada.
42 Wyświetlenia
42
Kolacja zaliczona, dzieci poszły spać. Tak jakby bo Migawka czujnie obserwuje.
40 Wyświetleń
40
evanelina
Ona jest jak kierownik podwórka, góruje nad nimi 😅
Afrodyta przygotowuje śniadanie, które? Migawka już rozpracowuje jakiś kąsek 🙂
48 Wyświetleń
48
Afrodyta serwuje obiad. Kilka minut temu był w budce Gdynek. Zerknął czy jest czysto tzn. brak resztek zdatnych do jedzenia. Zadołkował a trójeczka z drugiego końca budki pokrzyczała ale nie wygoniły go.
56 Wyświetleń
56
evanelina
Afrodyta karmi otoczona przez trojaczki 😅
Gdynek dostarczył coś niedużego, Afrodyta przejęła i prawie weszła do budki ale któryś z chłopaków drapnął i do kącika. Potem drugi próbował dołączyć a teraz pojada Migawka.
49 Wyświetleń
49
Czech zasiadł!
52 Wyświetlenia
52
Śniadanie od Gdynka.
 edit: Szybko poszło.
50 Wyświetleń
50
Kolacja.
56 Wyświetleń
56
Jeden z chłopaków śpi już "po dorosłemu"😊
53 Wyświetlenia
53
evanelina
Ale stabilnie to nie wygląda😅
Daszka
😅
Afrodyta podaje śniadanie.
63 Wyświetlenia
63
W Łodzi też jest kolacja.
76 Wyświetleń
76
Gdynek igra z losem;) Wpadł do budki na pusto, ale nie czuł się tam zbyt pewnie, bo zakrzyczany został😁
73 Wyświetlenia
73
aalina
Dobre geny🤣
Citro
Młode czyszczą budkę lepiej niż tatko.
Afrodyta nakarmiła, a kości zostawiła w budce. Moze dzieciom do zabawy?🙂
66 Wyświetleń
66
Iwona65
Nie, to dlaczego że wczoraj trochę uporządkowali. Żeby nie za ładnie było
Daszka
😅
Więcej