Pokaż:Wszystko
Dzień dobry! W Tczewie jedzenie 😄
79 Wyświetleń
79
W Tczewie można zgłaszać propozycje imion 😀
82 Wyświetlenia
82
jur
jur
Moje zdziwienie sięgnęło zenitu bo w konkursie pojawiła się moja propozycja 😄
84 Wyświetlenia
84
monikam54
Moja i w Warszawie i tutaj 😀
Moja byla w Lublinie, ale niestety nie miala szans w starciu z tamtymi, atrakcyjnymi propozycjami 🤣😎
😆
Mojej w Gdyni nie ma ale w Warszawie tak 💪
Warszawa też nie zawiodła,  fajne propozycje 😊
powsinoga
Moja też 😂
elik
👍
elik
wszystkie propozycje są bardzo fajne, trudno się zdecydować
Głosowanie w Gdyni 😁
90 Wyświetleń
90
Gdynia . Jest głośno,! Jest ,,papu"🤭
88 Wyświetleń
88
monikam54
Sara podaje kolację 😀
Wejherowo. Pan pustułka na jajeczkach 😊
76 Wyświetleń
76
Marlena72
Szybka zmiana .Pan pustułka w progu układa piórka...
W Tczewie jedzonko 😄
70 Wyświetleń
70
W Gdyni jedynkę nosi po gnieździe 😄
79 Wyświetleń
79
Gawi
2019 rok budki nie rozwalił, może ci dadzą radę
😆
W Gdyni monitoring na trzy dzioby 😄
78 Wyświetleń
78
W Gdyni się zaczyna, 1 zaliczył barierkę, strach się bać, szukać na tych PGE podglądach, ciągłe kręciołki, wiecznie trzeba odświeżać, bo tak działa ta pokręcona cofajka, no i godzina różnicy między zewn, a wewn kamerami, o minutach to już nie warto nawet mówić
77 Wyświetleń
77
Dzień dobry! W Gdyni 2 na monitoringu i 2 w kącie 😃
74 Wyświetlenia
74
W Gdyni jedno młode ma imię. II etap konkursu przedłużony, głosowanie chyba miało być od dziś.
75 Wyświetleń
75
ElkaKJ
W Redzie konkurs dawno rozstrzygnięty, a młode dalej bezimienne...
W Gdyni chyba wielki głód, dziecko zjada kamerę 😂
😆
95 Wyświetleń
95
Gawi
Jedli jedli, 3 duże porcje i mała od Stera, ale ciągle im mało
😆
Czy to nie dzisiaj ,  Konkurs w Gdyni miał wejść w kolejny etap ? 🤔
100 Wyświetleń
100
monikam54
No według regulaminu 27 maja 😆do północy mają czas 🤫
😆
aleksandra8904
Widzę tylko imię samicy - Alobka...
W Gdyni kolacja 😁
89 Wyświetleń
89
Więcej