Pokaż:Wszystko
Citro to co robił Laborantus podniosło mi ciśnienie.
To skrót

https://youtu.be/PSFPQ9awlz8
40 Wyświetleń
40
evanelina
Co za łobuz...
Citro
Wielkie dzięki. Znając zakończenie, ten filmik to czysta komedia, szczególnie jak chodzi w bok po rancie blachy. Nie znając zakańczenia, stan przedzawałowy. Czas kupić melisę i odprawić rytuały w intencji bezwietrznych dni, bo jak zawieje w trakcie ich popisów to ... uuuu .
aalina
Wiatr sprawdzałam 🤣 Będzie spokojnie .
Citro
Ok, ktoś już odprawił rytuały 😉
😆
IzaEs
o jacie gacie 😆
😆
wydaje mi się że w EC4 czasami zaczyna być słychać jajko a może to tylko odgłosy z zewnątrz ?
26 Wyświetleń
26
evanelina
No i jeszcze to...
https://zapodaj.net/plik-ofE3kevgsG
evanelina
Nie jestem pewna, ale coś pikało..
aalina
Powinno już być coś słychać. Dzisiaj mija 30 dni od zniesienia ostatniego jajka. Ale musimy poczekać cierpliwie jeszcze trochę.
2 na posiłek wróciły do gniazda.  Cwaniaki chłopaki
😆
38 Wyświetleń
38
Citro
Migawka jest po ciemnej stronie Księżyca znaczy się komina.
Pewnie się zgubiła i nie wie czy do domu trzeba dreptać w prawo czy w lewo.
😆
aalina
Migawka gdzieś się zapodziała😁
Daszka
Jacy umęczeni padli na dzioby😅. A panna Migawka gdzie? No fajnie, że młode mają takie lotnisko tutaj, ale czemu nie jest okamerowane calusieńkie dookoła, pytam się😁?
😆
Iwona65
Labo nie może zrzucić wypluwki. Męczy go już od czasu jak został namierzony na kracie z rana
Eko wrócił "do domu"
23 Wyświetlenia
23
Citro
Jednak grzeczne maluchy. Już 2 wróciły z wycieczki.
No to teraz operator kamery na EC3 się nie będzie nudził ;)
34 Wyświetlenia
34
Iwona65
Wg. niektórych operator z innego gniazda to się bawi kamerą.
Iwona65
2 w 3 kamerze
Wiedziałam od kilku dni jak patrzyłam na tego gówniarza. Jego ta poręcz interesowała i już uskutecznia akrobacje. Musiał usiąść tyłem żeby spoglądać na dół odwracając głowę o 180 stopni.
34 Wyświetlenia
34
Citro
Co się stało?
Iwona65
No na szczęście nic. Ale do tej pory ćwiczenia skrzydeł były takie sobie. A temu strzeliło uskuteczniać je nagle akurat na tym wąskim rancie. I to dość długo
Citro
Uffff  ...  Już się wystraszyłam, że wylądował na dole. W kamerze ciągle 2 widać.
aalina
Grzeczne dzieci a tutaj Laborantus akrobata.
https://youtu.be/KYtLeHv3tvo
😆
35 Wyświetleń
35
aalina
Poczekały jak NIKT nie będzie podglądał. Tak nas w konia zrobiły🤣
Daszka
🤣
Iwona65
A teraz jakie milusie kurna. Wszystkie do podziwiania w kupie
aalina
Fakt, mogły się zebrać po drugiej stronie komina.  Ale w ubiegłym roku też to było często odwiedzane miejsce tyle, że klapa była otwarta  i można było doprowadzać nas do zawału😀
Iwona65
Labo na tym rancie i tak podniósł ciśnienie
Daszka
Ale że jak? One sobie tak wszystkie po prostu wylazły i NIKT tego nie widział?
evanelina
No nie... Ja już myślałam że ich coś pożarło, bo o 5:00 byli w budce...
Daszka
Ja na szczęście jak odpaliłam podgląd z rana to cała trójka siedziała grzecznie na tarasie, więc zawał mnie ominął😅
aalina
Po szóstej było pusto
Trzeci poszedł  w prawo za komin czy w stronę gniazda?
40 Wyświetleń
40
Citro
Mała zguba się znalazła. Dorosły pilnuje z barierki sąsiedniego komina.
aalina
Wydaje mi się, że był za budką ale tam ciemno i ciężko rozróżnić resztki od sokoła.😉
Laborantus na obramowaniu. 
https://zapodaj.net/plik-nbjLoD4EyZ
😮
33 Wyświetlenia
33
Mamy całą trójkę na wizji 😁. Laborantus niestety już zainteresował się barierką i kabelkami...
32 Wyświetlenia
32
Fryckowa2008
Całe szczęście, że w tym roku klapa zamknięta, mniej stresu 😲
Citro
Wczoraj już ich kusiło i to bardzo. Jak widać bracia chcieli poczekać na Migawkę.
evanelina
Uff... Byłam przerażona... A Ci sobie plac zabaw zrobili
aalina
Ja też jak zobaczyłam pustą budkę. Cała trójka wyszły na raz . Tego jeszcze nie było i spokojnie zaliczyły spacerek dookoła komina.
Citro
Tylko żal, że tego nie widzieliśmy.
Daszka
Oj tak! No ja mam szoczek do tej pory😅
Citro
Ja też, szczególnie z powodu wyjścia Migawki. Rok temu Veolka chyba z tydzień siedziała sama w budce, a bracia rozrabiali po kracie.
jest cała trójka ale Laborantus już zaliczył obramowanie.
28 Wyświetleń
28
Citro
JUPI!!!!
Jedno młode było w okolicach klapy ale tym razem zamkniętej. Afrodyta spokojnie na poręczy
35 Wyświetleń
35
Jeden młody (Eko?) jest na kam 3
32 Wyświetlenia
32
EC4 jajka bez nowych śladów https://zapodaj.net/plik-2QL3Na1bmV
26 Wyświetleń
26
Gdynek siedzi spokojnie. Czyżby cała trójka opuściła budkę i poleciała na łeb na szyję. Czy spacerują po lotnisku.
26 Wyświetleń
26
tarodo
jeden widoczny na zapleczu
Więcej