Pokaż:Wszystko
Dzień dobry! W Gdyni młody ćwiczy skrzydła na barierce 😄
67 Wyświetleń
67
Reda - 5 sokołów na wizji 🥰
79 Wyświetleń
79
ElkaKJ
A jak z nadaniem im imion? bo podobno konkurs już rozstrzygnięty ;-)
Trzew - karmienie - trójka zainteresowana a jeden tyłem na barierce ma wywalone 🙃🙂
69 Wyświetleń
69
Reda - 3 w budce jeden na poręczy
63 Wyświetlenia
63
Tczew kolacja
87 Wyświetleń
87
Gówniak w Gdyni na poręczy. Jeszcze imienia nie dostał a już dorosły chce być.
😆
89 Wyświetleń
89
Gawi
to co ważne to ma, nr, 1NP
W Gdyni monitoring na jeden dziób, reszta śpiocha 😃
73 Wyświetlenia
73
Gdańsk Bursztynka na progu
84 Wyświetlenia
84
Marlena72
6:40  podsypia na progu🤗
W Gdyni trójka śpiocha, czwarty czuwa na straży 😄
78 Wyświetleń
78
Kamera przestawiona. Dziękujemy pięknie.
80 Wyświetleń
80
Czy jest szansa na przestawienie kamery na podest,bo jak wyjdą to nic nie zobaczymy ?
103 Wyświetlenia
103
Śniadanie w Tczewie podaje mama
93 Wyświetlenia
93
W Gdańsku sokół w budce, dołkuje, próbuje układać kamienie
62 Wyświetlenia
62
Dlaczego widzę tylko imiona dla samców, skoro w tym roku jest też jedna samiczka?
69 Wyświetleń
69
YUN000yun
Dziękuję za Wasze odpowiedzi.
Samiczka dostała imię poza Konkursem..w ten sposób została uhonorowana nasza wspaniala FF Alob,  której już niestety nie ma w naszym gronie 🖤....samiczka  Alobka , uświetni pamięć o naszej niezapomnianej  koleżance ....
❤️
Gawi
samiczka już ma imię, jest wpisana
Gdynia, Alobka wcina suchara, reszta w okienku
😆
76 Wyświetleń
76
Więcej