Pokaż:Wszystko
Na EC4 kamera już w zbliżeniu na potencjalne klucie:). Obserwujcie, nasłuchujcie i relacjonujcie obficie, proszę🙏, bo akurat przez 2 dni jestem totalnie zarobiona☹️.
52 Wyświetlenia
52
W kam.3 karmienie. Migawka i Eko obecni, tylko Laborantus gdzieś się zapodział
50 Wyświetleń
50
Iwona65
Najpierw Afrodyta z łupem na dachu prowokowała młode do skoku
evanelina
I posiłek na zapleczu, dalej blondasy obecne
Efa
Efa
Zoe wstała, popatrzyła na jajka i dalej inkubuje. A ja wciąż niczego nie słyszę z jajek 😉
44 Wyświetlenia
44
Trójka na wizji , za chwilkę dwójka a potem kolejny poszedł za komin i został jeden
Teraz pojawił się drugi na lotnisku , mają cały pas startowy dla siebie .
55 Wyświetleń
55
6:20 i pusto. Młodych ani widu ani słychu.
61 Wyświetleń
61
Daszka
Teraz cała trójka na wizji:) Przez chwilę😅
tarodo
nic też nie słychać
Cała trójeczka piękne śpi w budce
64 Wyświetlenia
64
Dla miłośników Łodzi i nie tylko. Na pewno dla tych co nie wysiądą po przeczytaniu trochę długiego tekstu. Bo filmik jak kto chce, można przewijać 
https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/lodz/30996-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec3-2026?start=220#323437
75 Wyświetleń
75
Daszka
Dzięki, Iwona, lubię długie teksty😉. Ale to naprawdę straszna wtopa, że absolutnie nikt z nas tego wydarzenia nie widział😅.
evanelina
Bardzo ciekawe! Czyli rano, Gdynek mógł towarzystwo sprowokować... Tylko dalej do mnie nie dociera, że wyszli wszyscy razem, mam w pamięci drącą się z budki Veolke w poprzednim sezonie...
jur
jur
Zoe "usypuje wały", znak to nieomylny na klucie.
😮
50 Wyświetleń
50
Laborantus  padnięty w środku. Pozostała dwójka już też chyba na oparach przy progu
57 Wyświetleń
57
Daszka
Nooo, to był dzień pełen wrażeń.
evanelina
I już w środku wszyscy 🙂
Dwójka była na zapleczu a trzeci na lotnisku przy klapie  siedział .
54 Wyświetlenia
54
elas59
Młody zabrał się  targaniem  kabli .
elas59
Najpierw powrócił jeden na klapę a teraz następny pojawił się koło klapy
Pierwszy trenuje skrzydełka ,
elas59
Właśnie ostatni pobiegł też za komin i na razie pusto w wszystkich kamerkach .
elas59
Ten który siedział przy klapie poszedł za komin 
Na zapleczu też jeden się schował za komin , teraz widać tylko jednego .
Efa
Efa
I teraz są 3
Zoe wyprosiła Czecha z jajek.
43 Wyświetlenia
43
Gdynek chciał posprzątać w budce, to go Laborantus wykopał...🤣
52 Wyświetlenia
52
Citro
A teraz sobie drzemkę uciął.
Długo nie było nam dane cieszyć się całą trójką w budce, Ekologus już biega po podeście 😅
😮
54 Wyświetlenia
54
aalina
Dzień dziecka sobie urządziły. Ale zdyscyplinowane na obiad w budce się zameldowały co by matka po lotnisku nie musiała biegać.
2010
A teraz już cała trójka na spacerze :).
2010
Labo także poza budką
Efa
Efa
EC4 Czech się nagle wyrwał z budki
42 Wyświetlenia
42
evanelina
Zoe usiadła
Daszka
Powołał z rantu w górę i poleciał.
Efa
Efa
Zaczął wołać i zwiał
I cała trójeczka w budzie, na razie koniec psot😁
43 Wyświetlenia
43
Więcej