Pokaż:Wszystko
W Wejherowie sroka na podescie, zajrzala do budki, dokladnie wszystko sprawdzala. Samiczka w budce wszczela alarm, ale nie wyszla. Sroka odleciala, po chwili zjawil sie samczyk.
😮
69 Wyświetleń
69
Kanela
😮
Dzień dobry kochane i kochani FF :) czy ktoś z Was na tyle obserwuje gniazdo w Gdyni, że w razie czego mógłby nagrać wyloty młodych? Oczywiście czekam specjalnie na Alobkę. Oglądam wariatuncie kiedy tylko mogę, dziś w nocy cała czwórka wtuliła w siebie jak małe kotki. Ale boję się, że nie uchwycę młodej jak leci. I wiecie co, jak spojrzeliśmy na nią i tę obrączkę 3NP, to wzrusz totalny. Może to głupie, ale poczułam, jakby Mama nią była. Ot, ludzki umysł jest niewiarygodny, żeby tworzyć takie emocje. ....
72 Wyświetlenia
72
AnaOxy72
z pewnością Ktoś nagra filmik :) Jest tu wielu oddanych Obserwatorów, tak , jak była Nią....Twoja Ś.P. Mama 💖
łomatko jaka...kwadrofonia w Gdyni :D :D :D
😆
82 Wyświetlenia
82
w  Gdyni spanko z jednym na straży, a w Redzie Młodzież uprawia....densbalans na balkonie :D
😆
80 Wyświetleń
80
Reda - dzieciaki śpią w budce a Agra na poręczy
79 Wyświetleń
79
W Gdyni cała 4 śpi plackiem w budce
62 Wyświetlenia
62
18:00 Sokół na progu budki w Gdańsku
78 Wyświetleń
78
Gdańsk. Bursztynka obecna 🤗
76 Wyświetleń
76
W Tczewie polowa towarzystwa w chacie, połowa na wybiegu 😄
70 Wyświetleń
70
W Redzie też urzędowanie na zewnątrz..... ech jeszcze chwila, jeszcze moment....
79 Wyświetleń
79
Nasze  Łobuzy już na wylocie, a tymczasem Ich Kuzynostwo w Kawęczynie dopiero wita świat😍
73 Wyświetlenia
73
Dzień dobry! W Gdyni młody ćwiczy skrzydła na barierce 😄
67 Wyświetleń
67
Reda - 5 sokołów na wizji 🥰
79 Wyświetleń
79
ElkaKJ
A jak z nadaniem im imion? bo podobno konkurs już rozstrzygnięty ;-)
Trzew - karmienie - trójka zainteresowana a jeden tyłem na barierce ma wywalone 🙃🙂
69 Wyświetleń
69
Reda - 3 w budce jeden na poręczy
63 Wyświetlenia
63
Więcej