Pokaż:Wszystko
Dwójka śpi plackiem w budce a Werwa czuwa na kracie
72 Wyświetlenia
72
Rafik karmi pozostałą dwójkę :)
69 Wyświetleń
69
Diesel bierze prysznic na kracie :)
71 Wyświetleń
71
Dzień dobry FF. W Płocku dwa zostały. Oktanka i Diesel. Kiedy dwójka odleciała, może ktoś widział?
62 Wyświetlenia
62
IzaEs
Super odlot pięknego Turbo 😍🥰
ach przegapiłam
Turbo poleciał, Flara skoczyła na wysięgnik
Cała czwóreczka śpi w budce a Werwa czuwa na kracie 🥰 jeszcze w komplecie 😍
57 Wyświetleń
57
Płock czwóreczka na podeście , piękny widok
63 Wyświetlenia
63
Efa
Efa
Jedzenie wjechało do gniazda
46 Wyświetleń
46
Efa
Efa
A na kracie czekała Flara i Turbo😁
Diesel siedzi na progu i drze dzioba okrutnie.
38 Wyświetleń
38
Fryckowa2008
no tak.. nie uzyskał uwagi, strzelił focha i wszedł do gniazda
Uwielbiam patrzeć na nie jak przesiadują na kracie. kręcą tymi główkami i drą dzioba bo widzą coś czego my nie widzimy :D 
Wielka szkoda że w Głogowie nie ma takiego podglądu....
46 Wyświetleń
46
Może tylko ja to widzę, ale wydaje mi się że Flara jest bardzo podobna do Werwy. Co na nią spojrzę to widzę niemal kopię matki 😅
48 Wyświetleń
48
dwa sokoły na podeście w Orlenie
44 Wyświetlenia
44
Rafik przynosi, Werwa dzieli. https://zapodaj.net/plik-ZEud7PdIuy
52 Wyświetlenia
52
Rafik karmi w progu 😁
43 Wyświetlenia
43
buber
Nawet zrzutu nie zdążyłam zrobić, tak szybko zwiał.
I już mu zabrały 😅
Czy komuś jeszcze nie działa Cam2 na G2?
43 Wyświetlenia
43
Fryckowa2008
U mnie podobnie
Iwona65
No mi też nie chce zaskoczyć
35 Wyświetleń
35
Więcej