Pokaż:Wszystko
W Gdyni dwójka na wizji. Prawdopodobnie Alobka i Huragan.....
52 Wyświetlenia
52
Kaszub na poręczy zdziwiony, że nie ma krzykaczy 😂
61 Wyświetleń
61
lusia12
A coś wiadomo, co z imionami dla Redziaków?
Gawi
lusia12
To wiem, że był konkurs, swoją drogą dawno rozstrzygnięty. Ciekawi mnie tylko, czemu na stronie nie są wpisane imiona ;)
Gawi
Z naszymi konkursami nie ma aż takich problemów,  Trzeba powtarzać ten link co jakiś czas na boksiku może administratorzy zauważą i wpiszą w metryczce
lusia12
Rozumiem, dziękuję. Młode np z Barlinka też mają imiona z konkursu na fb i są już na stronie wypisane, stąd moje pytania :)
W Tczewie dzieciaki z imionami 😁
54 Wyświetlenia
54
Huragan z Alobką w domku 🥰
58 Wyświetleń
58
Dzień dobry! W Gdyni dwójka młodych 😊
66 Wyświetleń
66
Gdyńska Młodzież zażywa kąpieli
88 Wyświetleń
88
Śniadanie w Gdyni , chyba nie muszę dodawać,  że  głośne 😆
😆
108 Wyświetleń
108
Gdynia - cała czwórka na wizji 🥰
101 Wyświetleń
101
Gdańsk chyba Bursztynka na progu
92 Wyświetlenia
92
Zuch! Już jest z powrotem na daszku 😂
79 Wyświetleń
79
powsinoga
Przeczytał wpis cioci na boksiku i posłuchał🤣
😆
Huragan z daszku poleciał w swój pierwszy lot! Szczęśliwych lotów! I wracaj szybko  🥰 Poleciał ładnie 😃
68 Wyświetleń
68
Szyper i Huragan na dachu😄
67 Wyświetleń
67
Gdyńskie śpiochy 😂https://zapodaj.net/plik-PWts77PshG
75 Wyświetleń
75
https://zapodaj.net/plik-trsJ3wKryb
Nasza Dziewczyna ostro trenuje. Alobka i Bracia
68 Wyświetleń
68
Reda. Przylot 9 NR, przymusowy lot 8 NR i pierwszy skok na daszek samiczki 7 NR. Dostawy tylko na daszek. 0 NR osamotniona i wygłodzona :)
63 Wyświetlenia
63
Więcej