Pokaż:Wszystko
.a.d. porannego zdjęcia....tuż przed odlotem Alobki, najpierw z daszku poleciał.....chyba Szyper, ale nie jestem pewna. Alobka, chyba zachęcona ta odwagą, zaraz po Nim ;) 
https://zapodaj.net/plik-yT5pccNQ5D
80 Wyświetleń
80
W Gdyni puuusta chata
72 Wyświetlenia
72
W Tczewie młody na barierce 😍
75 Wyświetleń
75
Alobka uchwycona dziś o świcie....
 
k:https://zapodaj.net/plik-etfoa1t5dR)
71 Wyświetleń
71
Jakie piękne ujęcie!@ czy mogę je wziąć do siebie?
AnaOxy72
właśnie z ta myślą robiłam stop klatkę :)
Dziękuję
Tak podejrzewałam nic jej nie stało, dobrze poleciała? I co z Krakenem, wrocil potem?
AnaOxy72
Mam nadzieję, że latają i ćwiczą wokół gniazda. Dziś, kiedy przejeżdżałam nieopodal,  na tle zachmurzonego nieba wokół komina zdaje się, że wysooooko widziałam Rodziców....zatem Młodzież gdzieś pod Ich okien=m ostro trenuje :)
Dzień dobry! W Gdyni pusto🧐
58 Wyświetleń
58
Jeju, to już?  Jeszcze parę dni temu czochraly resztki białego puchu.
Dan21
W nocy była 3ka na noc
w Redzie jedno z Młodzieży na wizji
74 Wyświetlenia
74
Alobka i Huragan mówią dobranoc ;)
68 Wyświetleń
68
Dan21
Są trzy sztuki
Ciekawe co z Krakenem ?  ..jak sobie poradził?
monikam54
No właśnie, czekam aż wróci
Sara karmi Alobkę i Huragana 🙂
75 Wyświetleń
75
AnaOxy72
Kochana i czuła Mama
W Tczewie dostawa.
76 Wyświetleń
76
Przypominajka....to jeszcze   tylko  zaległa Reda pozostała , do wpisania zwycięskich imion ( konkurs zakończony )  😊
75 Wyświetleń
75
Gawi
No i Koszalin, ale oni mają długi ogon, dali sobie czas na ogłoszenie   najpóźniej do 18 czerwca
W Koszalinie  , Apollo i Artemida chyba będą ..
Gawi
Trzeba czekać, aż ogłoszą na stronie MECu
...tak, zgadza się
Chyba Kraken chciał wskoczyć na daszek ale niestety nie udało się, spadł na dół.

https://zapodaj.net/images/19265b29c772a.jpg
😮
59 Wyświetleń
59
W Gdyni dwójka na wizji. Prawdopodobnie Alobka i Huragan.....
52 Wyświetlenia
52
Kaszub na poręczy zdziwiony, że nie ma krzykaczy 😂
61 Wyświetleń
61
lusia12
A coś wiadomo, co z imionami dla Redziaków?
Gawi
lusia12
To wiem, że był konkurs, swoją drogą dawno rozstrzygnięty. Ciekawi mnie tylko, czemu na stronie nie są wpisane imiona ;)
Gawi
Z naszymi konkursami nie ma aż takich problemów,  Trzeba powtarzać ten link co jakiś czas na boksiku może administratorzy zauważą i wpiszą w metryczce
lusia12
Rozumiem, dziękuję. Młode np z Barlinka też mają imiona z konkursu na fb i są już na stronie wypisane, stąd moje pytania :)
W Tczewie dzieciaki z imionami 😁
54 Wyświetlenia
54
Huragan z Alobką w domku 🥰
58 Wyświetleń
58
Więcej