.a.d. porannego zdjęcia....tuż przed odlotem Alobki, najpierw z daszku poleciał.....chyba Szyper, ale nie jestem pewna. Alobka, chyba zachęcona ta odwagą, zaraz po Nim ;) https://zapodaj.net/plik-yT5pccNQ5D
Mam nadzieję, że latają i ćwiczą wokół gniazda. Dziś, kiedy przejeżdżałam nieopodal, na tle zachmurzonego nieba wokół komina zdaje się, że wysooooko widziałam Rodziców....zatem Młodzież gdzieś pod Ich okien=m ostro trenuje :)
Zakończyło się internetowe głosowanie na imiona dla młodych sokołów z Redy. Zabawa odbywała się na facebookowym profilu Nadmorski24.pl, a o zwycięstwie zdecydowała liczba polubień oddanych przez internautów.