Pokaż:Wszystko
Dzień dobry FF. Turbo na G2. https://youtu.be/TSnEAlImdaY?si=N8Q8wSuxoWU7J84e
49 Wyświetleń
49
Chyba młodziki zostaną na nic 🤫 ciekawe czy Turbo i Oktanka się też pokażą 🤔
55 Wyświetleń
55
Diesel i Flara na G2 ❤️
56 Wyświetleń
56
muriel
Wciąz obecni.
A na G1 Werwa
G1 Rafik
53 Wyświetlenia
53
Rafik z ułówką na G2. Niestety nikt chętny nie przybył
50 Wyświetleń
50
Rafik dołkuje na G1
55 Wyświetleń
55
Werwą siedzi na G2 czy jakiś młody przyleciał? Bo Rafik na G1. A kto na G2 teraz jest 7.25?
55 Wyświetleń
55
Werwa, ona ma takie postrzępione końcówki piór
Dan21
Dzięki, a więc każde w innej rezydencji 😇
Rafik (?) na G1 w progu
58 Wyświetleń
58
..tak , to on
Flara w budce posiłek sobie szykuje
57 Wyświetleń
57
Flara na podeście.
56 Wyświetleń
56
muriel
Ależ pięknie odleciała, wzbiła się wysoko.
Koło 5 rano zastałam Rafika na G1. Zjawiła się też Werwa i była krótka randka
55 Wyświetleń
55
Werwa gniazda pomyliła 🤔
63 Wyświetlenia
63
IzaEs
🙄ech...
Efa
Efa
Młody spokojnie może zjeść kolację w swoim tempie.
Efa
Efa
Pilnuje drugiej chałupy. Nie po to ma 2, żeby w jednej mieszkać z dziećmi. G2 zostawiła młodemu😉
A Flara od wczorajszego ranka siedzi i nie spieszy jej się do kolejnego wylotu 😅
65 Wyświetleń
65
Rafik G1 Werwa G2
64 Wyświetlenia
64
Jest I Werwa
65 Wyświetleń
65
Więcej