Pokaż:Wszystko
na barierce zapewne któryś z Braci, bo Alobka ewidentnie największa z Rodzeństwa ;)
42 Wyświetlenia
42
Młode na barierce w Gdyni 🥰
35 Wyświetleń
35
AnaOxy72
a tak na Nie dziś polowałam przy chałupie.nawet na piechotę kaaaawał się przeszłam i...nic,,,,,ale w locie widziałam :) to mi wystarczy ;)
powsinoga
teraz ja poluję z lornetką na tarasie 😆
Huragan...jak na imię przystało...rozrabia w domu ;)
😆
49 Wyświetleń
49
Gdynia - czy one kiedyś wrócą? :) w nocy widziałam Szypra _/chyba /, w progu spał. Ale reszty nie ma już ponad dobę  :)
52 Wyświetlenia
52
AnaOxy72
dziś widziałam, jak dwa Młode krążą wokół mniejszych kominów EC, a jeden z Rodziców patrzył, wysoooko kołując nad Nimi ;) nie tak łatwo Je wypatrzeć, ale przychmurzone, jednolite niebo świetnie się do tego nadaje :)
przydałyby się kamerki na sokołach :) teraz trwa nauka. młode uczą się np. przekazywania łupów w locie. ładne ujęcia takich edukacji pokazał David Attenborough w ostatnim swoim filmie z Londynu
powsinoga
Będą wracać, trzeba pilnować, teraz uczą się nawigacji 😆
AnaOxy72
teraz na daszku......tylko jeden
Dzień dobry! W Redzie młode na poręczy i atrakcyjny ogon na daszku 😄
49 Wyświetleń
49
W Redzie młoda w gnieździe
55 Wyświetleń
55
Gdynia 1NP wrócił na noc
56 Wyświetleń
56
Efa
Efa
Gdynia. Młody w progu
49 Wyświetleń
49
Sara na poręczy...z kolacyjką...ale dla kogo,,,?
63 Wyświetlenia
63
Jak tu pusto w tej Gdyni 🥺
😢
56 Wyświetleń
56
Gdynia. Na forum jest filmik z odlotu Alobki
75 Wyświetleń
75
.a.d. porannego zdjęcia....tuż przed odlotem Alobki, najpierw z daszku poleciał.....chyba Szyper, ale nie jestem pewna. Alobka, chyba zachęcona ta odwagą, zaraz po Nim ;) 
https://zapodaj.net/plik-yT5pccNQ5D
80 Wyświetleń
80
W Gdyni puuusta chata
72 Wyświetlenia
72
W Tczewie młody na barierce 😍
75 Wyświetleń
75
Alobka uchwycona dziś o świcie....
 
k:https://zapodaj.net/plik-etfoa1t5dR)
71 Wyświetleń
71
Jakie piękne ujęcie!@ czy mogę je wziąć do siebie?
AnaOxy72
właśnie z ta myślą robiłam stop klatkę :)
Dziękuję
Tak podejrzewałam nic jej nie stało, dobrze poleciała? I co z Krakenem, wrocil potem?
AnaOxy72
Mam nadzieję, że latają i ćwiczą wokół gniazda. Dziś, kiedy przejeżdżałam nieopodal,  na tle zachmurzonego nieba wokół komina zdaje się, że wysooooko widziałam Rodziców....zatem Młodzież gdzieś pod Ich okien=m ostro trenuje :)
Więcej