Pokaż:Wszystko
66 Wyświetleń
66
Chłopaki na wizji w Gdyni. Cała trójka :)
54 Wyświetlenia
54
Dzieciaki się w Gdyni zlatują :_) Jak cudnie!
50 Wyświetleń
50
Huragan z sucharem w domu...dołączył Kraken
48 Wyświetleń
48
monikam54
Ulżyło mi że Kraken wrócił , bo jego wylot był nieplanowany , ale jest 🥹
AnaOxy72
czekam jeszcze na Alobkę.....
Gdańsk.  Bursztynka w gnieździe 🤔
43 Wyświetlenia
43
Obecnie dwa na daszku, trzeci wylądował na żelastwie powyżej gniazda 😃
46 Wyświetleń
46
Kamera zewnętrzna nie działa, ale uprzejmie donoszę, że Huragan na daszku leżakuje 😆
44 Wyświetlenia
44
Tak  to Huragan :)
45 Wyświetleń
45
na barierce zapewne któryś z Braci, bo Alobka ewidentnie największa z Rodzeństwa ;)
42 Wyświetlenia
42
Młode na barierce w Gdyni 🥰
35 Wyświetleń
35
AnaOxy72
a tak na Nie dziś polowałam przy chałupie.nawet na piechotę kaaaawał się przeszłam i...nic,,,,,ale w locie widziałam :) to mi wystarczy ;)
powsinoga
teraz ja poluję z lornetką na tarasie 😆
Huragan...jak na imię przystało...rozrabia w domu ;)
😆
49 Wyświetleń
49
Gdynia - czy one kiedyś wrócą? :) w nocy widziałam Szypra _/chyba /, w progu spał. Ale reszty nie ma już ponad dobę  :)
52 Wyświetlenia
52
AnaOxy72
dziś widziałam, jak dwa Młode krążą wokół mniejszych kominów EC, a jeden z Rodziców patrzył, wysoooko kołując nad Nimi ;) nie tak łatwo Je wypatrzeć, ale przychmurzone, jednolite niebo świetnie się do tego nadaje :)
przydałyby się kamerki na sokołach :) teraz trwa nauka. młode uczą się np. przekazywania łupów w locie. ładne ujęcia takich edukacji pokazał David Attenborough w ostatnim swoim filmie z Londynu
powsinoga
Będą wracać, trzeba pilnować, teraz uczą się nawigacji 😆
AnaOxy72
teraz na daszku......tylko jeden
Dzień dobry! W Redzie młode na poręczy i atrakcyjny ogon na daszku 😄
49 Wyświetleń
49
W Redzie młoda w gnieździe
55 Wyświetleń
55
Gdynia 1NP wrócił na noc
56 Wyświetleń
56
Więcej