Pokaż:Wszystko
Laborantus postanowił zdrzemnąć się w budce. Nic dziwnego bo pada.
😆
61 Wyświetleń
61
EC4 nadal tylko 1 wacik
68 Wyświetleń
68
Efa
Efa
Przynajmniej podgląd jest!😉
Ekologus grzebie w budce 🙂
65 Wyświetleń
65
Efa
Efa
Wszystko wyskubie😉
Efa
Efa
Chciał się zdrzemnąć, ale jakoś nieswojo się czuł w budce. Ten deszcz walący o daszek pewnie mu przeszkadzał i ta niepewność, czy ktoś wejdzie, czy nie. Rozglądał się... i opuścił budkę😁
jur
jur
Na EC 4mozemy liczyć tylko na relacje "na żywo", kamery padły.
😢
87 Wyświetleń
87
Daszka
Ale czy to jest jakaś informacja "z góry"? Czy tylko stwierdzenie braku podglądu na podstawie czarnego okienka?
Daszka
A jeśli jest to info z góry, to możemy liczyć na informację, kiedy usterka zostanie naprawiona?
Efa
Efa
Pewnie jak w Barlinku. Zdalnie nikt nie naprawi, więc trzeba czekać aż młode polecą... ale to tylko moje domysły 😄
2010
Dobrze, że czeka nas jeszcze obrączkowanie. Miejmy nadzieję, że przy okazji zostanie naprawiona kamera :).
Efa
Efa
A no właśnie! To jest szansa
Dwoje braci na daszku Migawka w budce a Afrodyta z barierki ma nadzór nad młodzieżą . Tylko Gdynka jeszcze brakuje i by była cała rodzinka w komplecie .
88 Wyświetleń
88
elas59
Laborantus też zdecydował się zeskoczyć na lotnisko i pobiegł za komin gdzie wcześniej udali się Migawka i Ekologus .
elas59
Na daszku został tylko Laborantus .
elas59
Najpierw ulotniła się Migawka i po paru minutach Afrodyta odleciała .
Dwa młode na sąsiednim kominie, kam. 1
64 Wyświetlenia
64
EC3 dwa sokoły latają wokół komina, jeden się drze 😅
65 Wyświetleń
65
Na EC3 od rana było pusto. Teraz pojawił się Laborantus. Szuka w budce coś jadalnego.
70 Wyświetleń
70
jur
jur
EC 4 nadal nie działa
😢
88 Wyświetleń
88
Nie działa podgląd na ec4?
111 Wyświetleń
111
WarKotka
nadal nie działa :(
Chojnasiu
Od rana są jakieś problemy
melik
mi też nie działa
😢
Czech z dostawą
96 Wyświetleń
96
EC4 karmienie
90 Wyświetleń
90
Cała trójca na wizji. Bracia na daszku, a Migawka odpoczywa w budce
70 Wyświetleń
70
elas59
Właśnie jeden z braci odleciał  - 11:38:50.
Coś mi się zdaje, że cała trójka bo i Migawka się pojawiła czeka na dostawę od Afrodyty.
61 Wyświetleń
61
Nowy dzień i na EC4 oczywiście jedzonko a na EC3 dwa placki na daszku.
75 Wyświetleń
75
Więcej