Pokaż:Wszystko
Na EC3 jedno na barierce, drugie buszuje na zapleczu
38 Wyświetleń
38
Zbliżenie na Zoe EC4 😍
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry! Teraz naleśnik na daszku 😄
44 Wyświetlenia
44
Laborantus szaleje z jerzykiem na daszku
😆
34 Wyświetlenia
34
aalina
Sam sobie przyniósł i nie podzielił się z bratem
😆
Ekologus posila się na daszku.
49 Wyświetleń
49
Brawa dla operatora kamery za te "wędrówki" za maluchem, któremu uciekała matka  😀👋🏻
47 Wyświetleń
47
Jak by ktoś myślał, że może maluch na EC4 jest niedożywiony to co najmniej trzecie karmienie dzisiaj a pewnie było więcej. Za każdym razem wole jak spora piłka a potem obowiązkowe dogrzewanie choć to już trudne bo dziecko ma swoje zdanie i nie zawsze daje się ogarnąć.
😆
51 Wyświetleń
51
Dzień dobry! Jeden naleśnik na daszku 😄
49 Wyświetleń
49
jur
jur
EC4 karmienie
54 Wyświetlenia
54
evanelina
Znowu?😅
Migawka na daszku
42 Wyświetlenia
42
elas59
Teraz zajęła się sucharem .
Chyba mój błąd. To chyba był Ekologus. Teraz pojawił się na poręczy Laborantus i z nieba prosto na łupie wylądowała Migawka. Szkoda, że tak odsunięta jest kamera.
44 Wyświetlenia
44
Na EC3 Laborantus sam musi sobie "rozpakować" śniadanie. To dziwne bo duża zdobycz leżała na daszku i Laborantus jakby dopiero po jakimś czasie siedząc na poręczy zauważył i odtańczył taniec radości.

Na EC4 wiadomo Zoe karmi.🤣
42 Wyświetlenia
42
Efa, jak chcesz to do Twojego postu pasuje na EC4. Wyjaśnia dlaczego młody miał wole jak głowę... No prawie 😉 Zoe go dopychała łupem od samca. https://youtu.be/xwhRmXPVYy0?is=t4ExvZdy14sx7jtj
46 Wyświetleń
46
Efa
Efa
Super! Zaraz dorzucę
jur
jur
EC4 karmienie
40 Wyświetleń
40
evanelina
Maleństwo dziś je, prawie, bez przerwy 😁
Iwona65
Pasibrzuch
Fryckowa2008
😂
Efa
Efa
🤣
EC4 karmienie (drugie pod rząd)
42 Wyświetlenia
42
Więcej