Pokaż:Wszystko
jur
jur
Zoe na barierce kam.1, męczy ją wylpuwka.
49 Wyświetleń
49
Na EC3 jedno na barierce, drugie buszuje na zapleczu
39 Wyświetleń
39
Zbliżenie na Zoe EC4 😍
38 Wyświetleń
38
Dzień dobry! Teraz naleśnik na daszku 😄
45 Wyświetleń
45
Laborantus szaleje z jerzykiem na daszku
😆
35 Wyświetleń
35
aalina
Sam sobie przyniósł i nie podzielił się z bratem
😆
Ekologus posila się na daszku.
50 Wyświetleń
50
Brawa dla operatora kamery za te "wędrówki" za maluchem, któremu uciekała matka  😀👋🏻
48 Wyświetleń
48
Jak by ktoś myślał, że może maluch na EC4 jest niedożywiony to co najmniej trzecie karmienie dzisiaj a pewnie było więcej. Za każdym razem wole jak spora piłka a potem obowiązkowe dogrzewanie choć to już trudne bo dziecko ma swoje zdanie i nie zawsze daje się ogarnąć.
😆
52 Wyświetlenia
52
Dzień dobry! Jeden naleśnik na daszku 😄
50 Wyświetleń
50
jur
jur
EC4 karmienie
55 Wyświetleń
55
evanelina
Znowu?😅
Migawka na daszku
43 Wyświetlenia
43
elas59
Teraz zajęła się sucharem .
Chyba mój błąd. To chyba był Ekologus. Teraz pojawił się na poręczy Laborantus i z nieba prosto na łupie wylądowała Migawka. Szkoda, że tak odsunięta jest kamera.
45 Wyświetleń
45
Na EC3 Laborantus sam musi sobie "rozpakować" śniadanie. To dziwne bo duża zdobycz leżała na daszku i Laborantus jakby dopiero po jakimś czasie siedząc na poręczy zauważył i odtańczył taniec radości.

Na EC4 wiadomo Zoe karmi.🤣
43 Wyświetlenia
43
Efa, jak chcesz to do Twojego postu pasuje na EC4. Wyjaśnia dlaczego młody miał wole jak głowę... No prawie 😉 Zoe go dopychała łupem od samca. https://youtu.be/xwhRmXPVYy0?is=t4ExvZdy14sx7jtj
47 Wyświetleń
47
Efa
Efa
Super! Zaraz dorzucę
jur
jur
EC4 karmienie
41 Wyświetleń
41
evanelina
Maleństwo dziś je, prawie, bez przerwy 😁
Iwona65
Pasibrzuch
Fryckowa2008
😂
Efa
Efa
🤣
Więcej