No, nareszcie słoneczko pokazało swoją łaskawą mordkę. Mam nadzieję, że nasza Młodzież pięknie wykorzystuje pogodowe warunki do dalszej sztuki wzlotów i lądowań w Wyższej Szkole Lotnictwa :) Powodzenia!!!!!
No widzisz jak się rozpędzili z tym pisaniem. Od 10.06 nic 😞 Poza tym, jakie wcinanie się? Piszesz co zaobserwowałaś i tyle. Fakt, nie wciełabym się w Lublinie, bo poprzeczkę dziewczyny wysoko ustawiły 😀 Poza tym, swojego wybrańca dokumentuj ile się da. Żebym miała materiał porównawczy jak już będzie w Słupsku 😉