Pokaż:Wszystko
Sara w domku 🥰
39 Wyświetleń
39
w Redzie.....kawałek ogona z daszku :)
39 Wyświetleń
39
W Tczewie dwójka młodych 😄
43 Wyświetlenia
43
W Redzie ... ogon... na daszku😍
47 Wyświetleń
47
W Redzie atrakcyjny ogon na daszku 😄
67 Wyświetleń
67
trwa obrączkowanie w Wejherowie
60 Wyświetleń
60
elik
maluchy wracają do budki
No, nareszcie słoneczko pokazało swoją łaskawą mordkę. Mam nadzieję, że nasza Młodzież pięknie wykorzystuje pogodowe warunki do dalszej sztuki wzlotów i lądowań w Wyższej Szkole Lotnictwa :) Powodzenia!!!!!
55 Wyświetleń
55
Od godziny 9:00 obrączkowanie pustułek w Wejherowie. W miarę możliwości proszę o dokumentowanie.
51 Wyświetleń
51
Gdynia Kraken nocuje na progu
55 Wyświetleń
55
Iwona65
Monika54, gratuluję Krakena
monikam54
Dziękuję 😊
Ja mogę wrzucać na forum , ale nie chce się wcinać tym co piszą...
Iwona65
No widzisz jak się rozpędzili z tym pisaniem. Od 10.06 nic 😞  Poza tym, jakie wcinanie się? Piszesz co zaobserwowałaś i tyle. Fakt, nie wciełabym się w Lublinie, bo poprzeczkę dziewczyny wysoko ustawiły 😀 Poza tym, swojego wybrańca dokumentuj ile się da. Żebym miała materiał porównawczy jak już będzie w Słupsku 😉
monikam54
Dobra ,przekonałaś mnie !😁 Co zobaczę to robię wpis na forum ! 😃
Iwona65
Aaa. Jutro zaproponuję wyłączenie podglądu w Gdyni, skoro ostatni post z 10.06, tzn. że nie ma zainteresowania
AnaOxy72
jest zainteresowanie tylko.....smutno pisać, że ...pusto, pusto, pusto :(
Iwona65
Ana, sama na boksie wrzucałaś info o obecności np. Huragana , Krakena. Nawet fotę zapodałaś. A ja nie wiem na którego mam się zdecydować 😉
Cały czas tu wchodzę. Może ktoś widział je w pobliżu, to niech napisze.
Gdynia....pusto 🥺
48 Wyświetleń
48
Wejherowo. Pustułka karmi swoje szczęścia ☺️
69 Wyświetleń
69
Dzień dobry! Młode na poręczy w Redzie 😊
66 Wyświetleń
66
61 Wyświetleń
61
Wczesnym rankiem Kraken i Huragan buszowali w domku i na balkonie. Teraz pusto
52 Wyświetlenia
52
Kraken w domku
55 Wyświetleń
55
Więcej