Evanelina, jak Ci się chce to do Twojego ostatniego postu z EC3. Koncertowa wypluwka, ale też chyba jeszcze ją później męczyła niestrawność . Próbowała jeszcze raz zrzucić, a przed odlotem..... No pawia puściła. Ślina/soki żołądkowe https://youtu.be/Y9gsWZAwDPw?is=QOokL7LLwV_e2G-f
Od rana widok trójki młodych i Afrodyty bardzo cieszy. Tatusia tylko nie zauważyłam ale może przemknął. Jak im tak rodzice będą dogadzać to cała trójka zostanie na następny rok. Tak sobie trochę obserwuję Migawkę i widzę, że jest taka bardzo spokojna i zrównoważona. Nie to co mały wariacik Ekologus i jego taneczne popisy.