Pokaż:Wszystko
EC4 jedzonko. A młode głodne.
20 Wyświetleń
20
Gdynek sprząta na EC3
😆
19 Wyświetleń
19
Efa
Efa
EC4 obiad
17 Wyświetleń
17
Evanelina, jak Ci się chce to do Twojego ostatniego postu z EC3. Koncertowa wypluwka, ale też chyba jeszcze ją później męczyła niestrawność . Próbowała jeszcze raz zrzucić, a przed odlotem..... No pawia puściła. Ślina/soki żołądkowe
https://youtu.be/Y9gsWZAwDPw?is=QOokL7LLwV_e2G-f
26 Wyświetleń
26
evanelina
Gratuluję refleksu! Za moment dodam 🙂
EC4, młode coraz bliżej wejścia do budki, na razie z bezpiecznej odległości gapi się na świat, to znaczy na podest
17 Wyświetleń
17
Maleństwo na ec4 je, Zoe karmi 🙂
19 Wyświetleń
19
Jaka synchronizacja. na EC4 Zoe też serwuje śniadanie.
20 Wyświetleń
20
Śniadanie na budce i dwójka młodych Migawka i chyba Laborantus posilają się a Afrodyta spokojnie siedzi na poręczy.
20 Wyświetleń
20
Efa
Efa
EC4 21:40 dorosły nadal czuwa
21 Wyświetleń
21
evanelina
Teraz na lampie
Efa
Efa
młody w budce, musiał zjeść porządną kolację, bo piłkę ma taką, że nie wie jak siedzieć 😉
😆
Efa
Efa
jednak najlepiej się położyć
😆
Migawka na barierce
22 Wyświetlenia
22
evanelina
Uznaliśmy z FF smoczoos, że operator kamerki na EC3, mógłby pracować dla BBC 😍 piękna Migawka!
Iwona65
A wypluwką jaką strzeliła. Pokazowo
😆
evanelina
Szybko poszło! Zanim nagrałam, było po sprawie...😅
jur
jur
Karmienie na EC4
26 Wyświetleń
26
EC4 podwieczorek a może to już kolacja ?
20 Wyświetleń
20
Efa
Efa
EC4 podano jedzenie.. chociaż nie widać, to słychać😉
23 Wyświetlenia
23
jur
jur
Samiec przyleciał do gniazda
27 Wyświetleń
27
EC4, jakby ktoś szukał, maleństwo wlazło w róg 🙂
22 Wyświetlenia
22
Citro
Teraz tatko jest przy "maleństwie".
😆
Więcej