Ale fajnie by było, żeby spod komina poobserwował ktoś reakcje rodziców i zdał relację. Mnie niestety na pewno nie będzie, bo w najbliższym czasie jestem poza Łodzią, ale uważam, że z dołu zawsze fajnie popatrzeć🙂.
Na EC3 wyżerka. Brat odleciał. Migawka rozprawia się z posiłkiem sama. Jak ona mi przypomina Afrodytę! Edit: Przylciał Gdynek, a młody lata gdzieś w pobliżu.
Evanelina, jak Ci się chce to do Twojego ostatniego postu z EC3. Koncertowa wypluwka, ale też chyba jeszcze ją później męczyła niestrawność . Próbowała jeszcze raz zrzucić, a przed odlotem..... No pawia puściła. Ślina/soki żołądkowe https://youtu.be/Y9gsWZAwDPw?is=QOokL7LLwV_e2G-f