Pokaż:Wszystko
Czy wiadomo kiedy będzie obrączkowanie młodego w EC4?
23 Wyświetlenia
23
evanelina
Nie ma jeszcze informacji. Trzeba śledzić podgląd, bo pod komin tam jechać, średnio. Gniazdo wysoko, więcej w kamerkach zobaczymy 🙂
Kos
Kos
Prawdopodobnie 30.06
evanelina
Ooo dzięki za informację 🙂 no to ja na pewno pod komin się nie wybiorę, bo też będę poza Łodzią...
Daszka
Ale fajnie by było, żeby spod komina poobserwował ktoś reakcje rodziców i zdał relację. Mnie niestety na pewno nie będzie, bo w najbliższym czasie jestem poza Łodzią, ale uważam, że z dołu zawsze fajnie popatrzeć🙂.
EC3 młody z jedzonkiem na daszku 😄
22 Wyświetlenia
22
Iwona65
Czarny diabeł, więc chyba Labo
😆
evanelina
Od razu diabeł.. brunet elegancki 😁
Coś głodno dziś na ec4, Zoe wpada z pustym szponem.
18 Wyświetleń
18
aalina
Na FB czytałam, że młoda przekarmiona i utuczona to może Zoe dietę wprowadza🤣 Ale to raczej tatuś odpoczywa.
evanelina
O, i już nie jest głodno 😁
Jedynaczek taki samiutki siedzi grzecznie 🥰
18 Wyświetleń
18
Ekologus rozrabia na daszku
23 Wyświetlenia
23
Na EC3 wyżerka. Brat odleciał. Migawka rozprawia się z posiłkiem sama. Jak ona mi przypomina Afrodytę! Edit: Przylciał Gdynek, a młody lata gdzieś w pobliżu.
21 Wyświetleń
21
evanelina
Migawka jest duża!
Citro
Wszystkie młode na wizji.
EC4 jedzonko. A młode głodne.
21 Wyświetleń
21
Gdynek sprząta na EC3
😆
20 Wyświetleń
20
Efa
Efa
EC4 obiad
18 Wyświetleń
18
Evanelina, jak Ci się chce to do Twojego ostatniego postu z EC3. Koncertowa wypluwka, ale też chyba jeszcze ją później męczyła niestrawność . Próbowała jeszcze raz zrzucić, a przed odlotem..... No pawia puściła. Ślina/soki żołądkowe
https://youtu.be/Y9gsWZAwDPw?is=QOokL7LLwV_e2G-f
26 Wyświetleń
26
evanelina
Gratuluję refleksu! Za moment dodam 🙂
EC4, młode coraz bliżej wejścia do budki, na razie z bezpiecznej odległości gapi się na świat, to znaczy na podest
17 Wyświetleń
17
Maleństwo na ec4 je, Zoe karmi 🙂
19 Wyświetleń
19
Jaka synchronizacja. na EC4 Zoe też serwuje śniadanie.
20 Wyświetleń
20
Śniadanie na budce i dwójka młodych Migawka i chyba Laborantus posilają się a Afrodyta spokojnie siedzi na poręczy.
20 Wyświetleń
20
Efa
Efa
EC4 21:40 dorosły nadal czuwa
21 Wyświetleń
21
evanelina
Teraz na lampie
Efa
Efa
młody w budce, musiał zjeść porządną kolację, bo piłkę ma taką, że nie wie jak siedzieć 😉
😆
Efa
Efa
jednak najlepiej się położyć
😆
Więcej