Pokaż:Wszystko
Borek się pocieszył, pogrzebał w gnieździe i poleciał. :)
84 Wyświetlenia
84
Widać jajo Zdenka na nogach
73 Wyświetlenia
73
Jest jajo.
75 Wyświetleń
75
W Dolinie.
Amika
Morele, możesz dopisać na forum, że zostało zniesione o 15:21 . Potem długo odpoczywała To było właśnie to ostatnie parcie (machnięcie ogonkiem) https://zapodaj.net/plik-HwvqwtoZq4
Dzięki, dodałam.
Forest na obręczy gniazda, piórka czesze.
60 Wyświetleń
60
W Trzebieży trochę za nisko kamera. Nie będzie widać jaj.
67 Wyświetleń
67
Basiula
Marian od lat tak mamy i tak obserwujemy domyślając się ile jest jaj , dopiero jak wykluwają się pisklaki są widoczne 😊
Dziękuję za info.
teraz Borek na wizji
80 Wyświetleń
80
słychać zalężanie w Dolinie
82 Wyświetlenia
82
Zdenka w gnieździe
73 Wyświetlenia
73
88 Wyświetleń
88
elik
Sodoma i Gomora 😜
Iwona65
Która to już ? 😠
Zdenka od 3 godzin nawet nie drgnęła
74 Wyświetlenia
74
jur
jur
To za dwa dni zniesie 😉
Zdenka na obręczy
63 Wyświetlenia
63
Forest siedzi
61 Wyświetleń
61
13,55 zalężanie poza okiem kamery
58 Wyświetleń
58
Zdenka zaprasza do gniazda
55 Wyświetleń
55
Borek w dołku
49 Wyświetleń
49
elik
poleciał, Zdenka wzywa
Więcej