Pokaż:Wszystko
72 Wyświetlenia
72
Kto kibicuje Zdence ? 😃
62 Wyświetlenia
62
Zdenka gotowa, czekamy na drugie jajko.
66 Wyświetleń
66
Czy to nie jest niepokojące,że w gnieździe wciąż tylko jedno jajko ?
72 Wyświetlenia
72
🙂
Terka
Samice z reguły nie znoszą kolejnego jajka przed upływem 52 godzin. Zdenka może znieść drugie jajko ok. godz.20-tej  lub później.
Antonówka
Kolejne może być jutro rano. Produkcja takiego jajka trochę trwa ;) Tu można zerknąć, jak to czasowo wygląda https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-peregrinus-gniazda-webcam-w-polsce/30891-tabela-zniesien-kluc-2024
kamera w Dolinie nadaje skokowo
65 Wyświetleń
65
w Dolinie nie ma jajka na grafice
71 Wyświetleń
71
Cześć, czy u Was jest jajko na grafice nad obrazem w Dolinie Baryczy?
72 Wyświetlenia
72
Zdenke słychać  ja nawoluje.
70 Wyświetleń
70
13. 26 jest opieka.
97 Wyświetleń
97
No i fajnie zaczęło się. Pozdrawiam.
94 Wyświetlenia
94
jajko za towarzystwo ma 2 szyszki
92 Wyświetlenia
92
Jajko osamotnione
92 Wyświetlenia
92
Dolina Baryczy jest pierwsze jajko
121 Wyświetleń
121
Zdenka zasiadła. 🥚
105 Wyświetleń
105
Piękny zoom na Foresta
92 Wyświetlenia
92
Więcej