Pokaż:Wszystko
Borek siedzi wytrwale. :)
62 Wyświetlenia
62
Tajga dołek poprawia.
61 Wyświetleń
61
Amika
To Forest i zaraz do "podłogi" się dokopie 😀
Antonówka
to chyba się wymienili w międzyczasie, bo nakrapiany żabocik widziałam 😄
Przed chwilą w Dolinie odbyło się zalężanie. Poza wizją, ale głośno było...
😆
74 Wyświetlenia
74
W Dolinie jajka samotne
67 Wyświetleń
67
01.05 Tajga nocuje na krawędzi gniazda
66 Wyświetleń
66
czyżby to Tajga siedziała ?
71 Wyświetleń
71
Kos
Kos
Tajga ;)
jurecki
To chyba Forest
Dziękuję za Trzebież.
78 Wyświetleń
78
W Trzebieży sokół na grzędzie 😆
😆
77 Wyświetleń
77
Kos
Kos
Forest
11:40 Borek:)
74 Wyświetlenia
74
2 jaja same
79 Wyświetleń
79
Dwa jaja samotnie wietrzą się w gnieździe
122 Wyświetlenia
122
Jest drugie jajko w Dolinie. :)
112 Wyświetleń
112
Zdenka znosi
105 Wyświetleń
105
elik
jest, o 5,14
Terka
Ale mnie przetrzymała. Poszłam spać o 2 giej.
Zdenka pokazała jedno jajko. 😁 trzeba czekać do rana
81 Wyświetleń
81
Gdyby Zdenka zniosła, to już by odpoczywała, a to chyba falstart u mnie (myślenie życzeniowe) i brak płynności podglądu. 😁
😆
77 Wyświetleń
77
Więcej