Na forum jest relacja kilku osób o złożeniu czwartego jaja przez Zdenke, na boksiku cisza w tej sprawie, żadnego komunikatu, myślę że tak nie powinno być
Już jest komunikat, zniesienie było fantastyczne, takiego nie widziałam jeszcze, jajeczko wyskoczyło spod ogona Zdenki, od razu na widoku w całej okazałości :)
Nata Twoje tabelki są bardzo przydatne. Na komputerze tabelki tworzone w języku HTML otwierają się super. Wszystkie zapisy widoczne. Jednakże, jak ktoś otwiera te pliki na telefonie, pod androidem niestety zapisy są widoczne tylko do 3 jajka. Dalej nic nie widać. Nie można przesuwać ani do prawej ani do lewej strony. Tabelka jest jak zamrożona i pokazuje tylko pewien jej wycinek. Dalej nie można..
jak coś, to w telefonie w przeglądarce można otworzyć wersję strony na komputer. Ja używam chrome. Tam po otwarciu danej strony rozwijam menu na górze po prawej i na dole jest wersja na komputer. https://zapodaj.net/plik-7WUkgDi0OChttps://zapodaj.net/plik-7WUkgDi0OC
ANTONÓWKA🍀🐾🌹 Dziękuję Ci bardzo, super mi podpowiedziałaś. Po zaznaczeniu opcji " NA KOMPUTER" na ekranie telefonu zrobiło się ciaśniutko, drobnica straszna. Ale wszystkie jajka są widoczne w pliku 27 jaj plus puszczykowa https://zapodaj.net/plik-jxn3diQV7H