Pokaż:Wszystko
jest Tajga
56 Wyświetleń
56
Forest w zoomie na obręczy
66 Wyświetleń
66
Dlaczego kamera w Trzebieży patrzy w dół? Coś się stało? Mam niemiłe deja vu...
82 Wyświetlenia
82
elik
ładuje się
Tajga zbyt spokojnie śpi, może cichaczem, wcześniej zniosła ?🤔
115 Wyświetleń
115
Terka
Wtedy spała by na leżąco. ;)
Tajga w stuporze.
105 Wyświetleń
105
Basiula
Usiadła sobie i siedzi w tym swoim gniazdku , bacznie się rozglądając na wszystkie strony
Tajga chyba jeszcze nie zniosła, bo sprząta gniazdo, nie widziałam, aby zagarniała jajko.
90 Wyświetleń
90
Tajga w pozycji znoszącej
79 Wyświetleń
79
Amika
Jak na razie to drzemki sobie ucina
Paczy się Tajga pod nogi i paczy. Może na jajko? 😊
77 Wyświetleń
77
Tajga sesja zdjęciowa - super wygląda 😊
93 Wyświetlenia
93
Tajga w pozycji obiecującej. ;)
79 Wyświetleń
79
Terka
Tajga wyszła z dołka.
Ewaa77
Może wróci. One czasem tak ściemniają 😉
Tajga w gnieździe
67 Wyświetleń
67
Forest😍🥰 
http://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nadrzewne-gniazda-lesne/30869-sokol-wedrowny-nadlesnictwo-trzebiez-2024?start=90#299296
102 Wyświetlenia
102
Tajga odleciała o 5,35
95 Wyświetleń
95
Trzebież ostrość straciła. Zoom duży, a i tak nic nie zobaczymy. Prosimy operatora o poprawę ostrości.
97 Wyświetleń
97
Trzebież zoom na gniazdo, Tajga na krawędzi siedzi
90 Wyświetleń
90
Więcej