Już nie w dołku, ale to już bliżej jak dalej, wiadomo o co chodzi 😉. Ile dni już tak zwodzi (nie mnie) ? A przecież już 11 dni temu znosiła, ale trzeba brać poprawkę na niektóre wpisy, bo to już i łapy popalone czarne były i pióra i gorączka, no cuda wianki😅.