Pokaż:Wszystko
Pięknie rosną Baryczaki super karmione
82 Wyświetlenia
82
15:20 karmienie
76 Wyświetleń
76
Maluchy same, przed chwilą wykonały 4 strzały z kuprów w 4 strony świata jeden po drugim 😂 zgrany zespół 🤣
😆
84 Wyświetlenia
84
11:33 karmienie
72 Wyświetlenia
72
U Bory i Peruna, czyli u dzieci Borka i Zdenki, ciągle jedno pisklę. Pachnie jedynakiem jak w poprzednim sezonie. Samiczka jedynaczka z poprzedniego roku żyje :) jest w okolicach Milicza. Wieczorem wrzucę jakieś fotki.
91 Wyświetleń
91
Iwona65
Zamieranie zarodków to jedna z przyczyn tak bliskiego pokrewieństwa. Może dlatego tylko jedynak znowu
Witam, mam pytanie. Czy konkurs na imiona w Dolinie już był czy jeszcze przed nami?
77 Wyświetleń
77
Konkurs na imiona z okazji 100latki LP ogłosiła RDLP Wrocław. Do piątku trwa pierwsza faza :)
maluchy w Dolinie same
69 Wyświetleń
69
Trzebież  chyba samica w gnieździe, szykuje prezent
126 Wyświetleń
126
19:19 widzę znowu Zdenka karmi
119 Wyświetleń
119
elik
tylko chętnych na przekąskę nie ma
18:24 jedzenie
111 Wyświetleń
111
Dolina, a opieka to gdzie ?
112 Wyświetleń
112
elik
no, wreszcie ktoś się pojawił
OlaOlszowska
Znów pusto
Tajga raz w gnieździe a raz  na obręczy....wlasnie znowu w gnieździe 🤔
101 Wyświetleń
101
Kos
Kos
Karmienie w Dolinie
 Borek zaczął ,Zdenka właśnie przejęła
93 Wyświetlenia
93
Dolina maluchy same , las śpiewa
83 Wyświetlenia
83
Lea12!
Coś wystraszyło Zdenke, nagle się zerwała
Marlena72
Zdenka wrocila i po chwili znowu malce same.
Tajga  była i się  zmyla
89 Wyświetleń
89
Więcej