Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na wrzucenie takiej informacji, ale dotyczy małych z Doliny Baryczy Konkurs na imiona piskląt z okazji 100lat Lasów Państwowych w tym roku prowadzi RDLP Wrocław. Do jutra można zgłaszać imiona do pierwszej fazy konkursu. Podrzucam link :) https://www.facebook.com/share/p/jRJ5GTiH1shx1FcE/
JUBILEUSZOWE SOKOŁY WĘDROWNE- KONKURS NA IMIONA🐥🐥🐥🐥
🪺W monitorowanym gnieździe w Nadleśnictwo Żmigród, Lasy Państwowe wykluły się cztery małe sokolątka. Są to pierwsze w tym roku w Polsce, sokoły...