Pokaż:Wszystko
Czy znana jest data obrączkowania w Dolinie?
1 Wyświetlenie
1
Efa
Efa
Dolina karmienie
1 Wyświetlenie
1
Tajga obecna w gnieździe
1 Wyświetlenie
1
Mama i tato karmią:)
1 Wyświetlenie
1
w sumie to biedne są te ptaki, co robią za obiad dla sokołów. Też by chcialy żyć , polatać sobie, wykarmić swoje dzieci:((
2 Wyświetlenia
2
Ewaa77
Ech, tak jak rybki, kurki, krówki, świnki, indyczki, króliczki, krewetki...., które jedzą ludzie. 🤷‍♀️
Powoli robi sie ciasno w domku:)
1 Wyświetlenie
1
Obstawiam, że są to 3 samiczki i jeden samiec ;)
1 Wyświetlenie
1
wyglądają raczej dośc równo, tylko jedno pisklę jest troche mniejsze
Dostały na obiad sama głowę jakiegoś ptaka? I same maja sobie z tym poradzić?
1 Wyświetlenie
1
mama chce pomóc ale jak widać nie dają ;) za to ten jeden z przodu ładnie sam wcina
Karmienie w Dolinie Baryczy :)
1 Wyświetlenie
1
18.49. Ktoś namiętnit dołkuje w gniezdzie
1 Wyświetlenie
1
Dlaczego w tym roku nie ma obrączkowania ?! Dzieci już takie duże
1 Wyświetlenie
1
jur
jur
Będzie.
Kiedy będą obrączkowane sokoły z Doliny?
1 Wyświetlenie
1
12:01 Borek z przekąską, Zdenka chciała zabrać ale nie dał - uciekł razem z łupem
1 Wyświetlenie
1
11:19 karmienie
1 Wyświetlenie
1
Więcej