Pokaż:Wszystko
www.peregrinus.pl
Ogłoszenie
https://peregrinus.pl/pl/zamrzenica
Na CHROME w Win7 działa, na FF niestety nie.
Miłego podglądania młodziaków... 👍
---
1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
1 Wyświetlenie
1
jolajola
na FF na win11 podgląd działa
jmg
jmg
No cóż to oznacza, że pora zezłomować staruszka (laptop ma już 10 lat), a samemu przejść na emeryturę. 🤣
😆
Gawi
Gawi
Te łobuziaki szybko się wyniosły z tej klatki,  do drugiej w niedalekim sąsiedztwie. Tutaj jastrząb w pobliżu się kręcił..
Efa
Efa
Na Win10 na FF na szczęście działa. (Na dodatek z dźwiękiem!)
Czy znana jest data obrączkowania w Dolinie?
1 Wyświetlenie
1
Efa
Efa
Dolina karmienie
1 Wyświetlenie
1
Tajga obecna w gnieździe
1 Wyświetlenie
1
Mama i tato karmią:)
1 Wyświetlenie
1
w sumie to biedne są te ptaki, co robią za obiad dla sokołów. Też by chcialy żyć , polatać sobie, wykarmić swoje dzieci:((
2 Wyświetlenia
2
Ewaa77
Ech, tak jak rybki, kurki, krówki, świnki, indyczki, króliczki, krewetki...., które jedzą ludzie. 🤷‍♀️
Powoli robi sie ciasno w domku:)
1 Wyświetlenie
1
Obstawiam, że są to 3 samiczki i jeden samiec ;)
1 Wyświetlenie
1
wyglądają raczej dośc równo, tylko jedno pisklę jest troche mniejsze
Dostały na obiad sama głowę jakiegoś ptaka? I same maja sobie z tym poradzić?
1 Wyświetlenie
1
mama chce pomóc ale jak widać nie dają ;) za to ten jeden z przodu ładnie sam wcina
Karmienie w Dolinie Baryczy :)
1 Wyświetlenie
1
18.49. Ktoś namiętnit dołkuje w gniezdzie
1 Wyświetlenie
1
Dlaczego w tym roku nie ma obrączkowania ?! Dzieci już takie duże
1 Wyświetlenie
1
jur
jur
Będzie.
Kiedy będą obrączkowane sokoły z Doliny?
1 Wyświetlenie
1
12:01 Borek z przekąską, Zdenka chciała zabrać ale nie dał - uciekł razem z łupem
1 Wyświetlenie
1
Więcej