Pokaż:Wszystko
Czy ktoś wie Kiedy mały sokół zainstaluje dowód osobisty? Za kilka dni  Czuję, że zaraz wystartują🥰
1 Wyświetlenie
1
Zamrzenica piękny odbiór podglądu Sokołów w klatce 👍😊👏, przypominam link bo może niektórzy nie znają https://www.peregrinus.pl/pl/zamrzenica
1 Wyświetlenie
1
Karmienie :)
1 Wyświetlenie
1
Dwa najstarsze sokoły w Dolinie już mają cztery tygodnie, a biżuterii brak
1 Wyświetlenie
1
Czy w Dolinie nie będzie obrączkowania?
2 Wyświetlenia
2
Zdenka karmi 🌞❤️
1 Wyświetlenie
1
6.29 śniadanko , Zdenka karmi te głodomory
1 Wyświetlenie
1
Dzieci śpią, Zdenka czuwa
1 Wyświetlenie
1
19:00 w Dolinie kolacja
1 Wyświetlenie
1
buber
Jak stado wygłodniałych sępów😄.
Ale piękną muzykę mają 💤🥰
1 Wyświetlenie
1
Wczoraj stopa małego mały sokół utknęła   . Kiedy mały sokół zainstaluje dowód osobisty,Czy personel gildii może sprawdzić, czy jego łapa jest zraniona? 
1 Wyświetlenie
1
ale dlaczego ciągle nie ma wiadomości kiedy obrączkowanie !? dzieci już takie duże, będzie trudno je złapać, jeszcze powylatują z gniazda...🙄
上官寒明
Okej, dziękuję
elik
na pewno sprawdzą, czy wszystko jest dobrze
Borek przyleciał z jakąś malizną, chciał karmić, ale Zdenka przejęła i karmi
1 Wyświetlenie
1
A gdzie działa Zamrzenica bo na stronie głównej w spisie gniazd jest ,że podgląd niedostępny ?
1 Wyświetlenie
1
Inspe
https://www.peregrinus.pl/pl/zamrzenica
U mnie chodzi na Firefox
daro40-40@o2.pl
Działa
Dziękuję .Po kliknięciu w link działa
Inspe
Jeśli próba odtwarzania wideo nie jest skuteczna może oznaczać to, że używana przez Ciebie przeglądarka internetowa nie obsługuje wykorzystywanego przez dostawcę usługi sposobu kodowania transmisji wideo.
Spróbuj otworzyć stronę w innej przeglądarce.
Kiedy obrączki w Dolinie?
1 Wyświetlenie
1
Gdzie kolacja! Chcemy jeść. Zdenka obecna przy młodych była, i się zmyła.
1 Wyświetlenie
1
Więcej