Pokaż:Wszystko
Piękna Zdenka w gnieździe z dziećmi
1 Wyświetlenie
1
Dolina, pisklak zahaczył się o druty.
1 Wyświetlenie
1
58basik
Zazamkę również spotkała dzisiaj niemiła sytuacja. Z łupem w dziobie, dostarczonym przez Szkwała, zahaczyła szponem o podest, uwolniła się szybko ale w dziobie nie miała już łupu. Może spadający łup zdążył złapać Szkwał. Całą sytuację obserwowały dzieciaki wpatrzone jak w TV.
elik
druty do poprawki przy obrączkowaniu, następnym razem może skończyć się tragedią
Marlena72
Pisklak sie położył, oby to byl jedynie  stres. Reszta rodzeństwa ruchliwa..., Zdenka w gnieździe
dziwnie ta łapka wygląda, trzeba obserwować, bo możliwe, że ją uszkodził
monikam54
Matka co się stało ? Co z łapką?
Mało wczoraj się ruszał, więc nie wiem, a teraz dopiero oglądam jak młody. Jak chodzi normalnie, to pewnie nic poważnego, ale wyglądało to bardzo niepokojąco.
Marlena72
juz jest dobrze.. Zdenka jest wielka!
monikam54
Jak go chciała przytulić pod siebie 🥹 
Wspaniała matka ♥️
niza
Ciężko na to się patrzy, oby mu się udało wyswobodzić. Edit: wyciągnął, ufff
I co teraz? Potrzebna jest ingerencja człowieka?
udało się odhaczyć... 
Według mnie coś z tą łapką teraz jest, ma ją wygiętą...
eevik
Zdenka próbuje poratować, nawet Borek przyleciał zobaczyć co się wyprawia...
Marlena72
Bardzo przejmujący krzyk...
W klatce ten trzeci to 8DW , pokazał  siedząc na żerdce , czyli 6DW -7DW -8DW
1 Wyświetlenie
1
16:29 karmienie w Dolinie
1 Wyświetlenie
1
Kiedy mały sokół zainstaluje dowód osobisty? Za dwa dni trudno będzie go złapać.🥰
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Powinni napisać na górze strony, kiedy to nastąpi.
Zdenka skubie suchara, obiadu nie ma, dzieci piszczą
1 Wyświetlenie
1
Pora obiadowa.
1 Wyświetlenie
1
Kiedy będzie obrączkowanie w Dolinie?
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Pewnie podadzą na stronie info jak obecnie w Toruniu
Dzień dobry. Czy poznamy nr obrączek młodych z Zamrzenicy?
1 Wyświetlenie
1
elas59
Jeden to ma 6DW  ,kolejny to 7DW  tak Mi mignęło gdy ćwiczyły skrzydełka , a trzeci się jeszcze nie ujawnił .
niza
O to fajnie, że wypatrzyłeś, dzięki 👍🏻
11:38 Zdenka z jedzeniem
1 Wyświetlenie
1
Krótki filmik 2 minuty z Zamrzenicy.  Obraz HD. Śpiew ptaków i nasze gamonie najedzone, że aż strach patrzeć na ich wole. Trawią. Słuchają i obserwują. Ten po prawej obserwuje okolicę, a te dwa największe głodomory siedzą przodem do rury, którą chyba otrzymują pożywienie.
https://youtu.be/mk4bZX7NMSk?si=nwUwEiaOuYHH_fHL
1 Wyświetlenie
1
Ale najedzone 😄
1 Wyświetlenie
1
Zamrzenica już  działa, młode na wizji
1 Wyświetlenie
1
Inspe
Wczoraj w nocy siedział 1 na żerdzi. Dzisiaj widać 3. Ciekawe ile one będą w tej klatce adaptacyjnej?
Forest siedzi na gałęzi
1 Wyświetlenie
1
www.peregrinus.pl
Ogłoszenie
https://peregrinus.pl/pl/zamrzenica
Na CHROME w Win7 działa, na FF niestety nie.
Miłego podglądania młodziaków... 👍
---
1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
1 Wyświetlenie
1
jolajola
na FF na win11 podgląd działa
jmg
jmg
No cóż to oznacza, że pora zezłomować staruszka (laptop ma już 10 lat), a samemu przejść na emeryturę. 🤣
😆
Gawi
Gawi
Te łobuziaki szybko się wyniosły z tej klatki,  do drugiej w niedalekim sąsiedztwie. Tutaj jastrząb w pobliżu się kręcił..
Efa
Efa
Na Win10 na FF na szczęście działa. (Na dodatek z dźwiękiem!)
Więcej