Pokaż:Wszystko
Siedzi nadal w gnieździe w Trzebieży
1 Wyświetlenie
1
Już nie ma...
W Trzebieży sokół w gnieździe
1 Wyświetlenie
1
Ciekawe czy odpoczywa czy szykuje nam niespodziankę? 🤔
Czy w tym roku będzie obrączkowanie w Dolinie, młode są już bardzo duże
1 Wyświetlenie
1
oczywiście,że były obrączkowane, co roku były i również był konkurs na imiona
Też się zastanawiam. Czy rok temu były obrączkowane?
Zdenka pilnuje dzieci
1 Wyświetlenie
1
Nie rozumiem dlaczego nie ma informacji na temat terminu obrączkowania w Dolinie
1 Wyświetlenie
1
Ja też mam taką wątpliwość. Widziałem, jak ostatnio ćwiczą trzepotanie skrzydłami.Mam nadzieję, że kontynuacja pójdzie dobrze
chyba jest jakiś inny powód, w zeszłym roku o tej porze były już zaobrączkowane, dwa lata temu podobnie...
Gawi
może czekają aż Głogów podrośnie, nikt nie będzie ganiał po kraju  tam i z powrotem
Gawi
Może, żeby  obcy ludzie nie namierzyli gdzie jest gniazdo, to nie komin, gdzie obcy nie wejdzie.
Anilah
To prawda
Trzebież kamerka w dół patrzy
😢
1 Wyświetlenie
1
Monitoring na 4 strony świata 😊
1 Wyświetlenie
1
AnaOxy72
Lepszy niż...osiedlowy 😄
Ale mają tam pięknie i wygrzewają się na słoneczku 💞
1 Wyświetlenie
1
Czy w tym roku będzie obrączkowanie w Dolinie? Młode są już duże
1 Wyświetlenie
1
Dolina śniadanie
1 Wyświetlenie
1
W sokolim M1 już coraz mniej miejsca, mama musi spać na koronie gniazda 😅
1 Wyświetlenie
1
Czy z Zamrzenicy z poprzednich lat jakieś sokoły przeżyły i założyły gniazda?
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Tu masz archiwum z ub roku 3 młode miały nadajniki. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/20-archiwum-2023/30841-gniazdo-adaptacyjne-nadl-zamrzenica-2023?start=30#291643   O ich dalsze losy chyba trzeba pytać  Nadleśnictwo Zamrzenica. U nich na fb pojawiały się mapki z tras przelotów  https://www.facebook.com/nadlesnictwozamrzenica
Dolina, kolacja
1 Wyświetlenie
1
Dolina karmienie, nie wiem kto karmi, takie tam głodomory , apetyt im dopisuje że Ho Ho 😊
1 Wyświetlenie
1
Borek z dostawą
1 Wyświetlenie
1
Więcej