Pokaż:Wszystko
Tatuś jak nakarmi to nakarmi ;-)
1 Wyświetlenie
1
Trzebież to może zmienili gniazdo.
1 Wyświetlenie
1
Czy w Dolinie będzie gniazdo introdukcyjne?
1 Wyświetlenie
1
Antonówka
Gdzieś widziałam info, że w tym roku nie.
Znalezione na FalcoFani Facebook. Dostawa jedzenia w Zamrzenicy, a młodzież zamiast spokojnie napychać wole, kombinuje jakby tu z klatki z łupem uciec.
https://www.facebook.com/anna.mikulska.9404/videos/949201426995086/?idorvanity=537832393063452
1 Wyświetlenie
1
Forest na gałęzi
1 Wyświetlenie
1
Nie mogę  się na niego napatrzeć.... 😘
Lea12!
Ja również, no przepiękny jest ten sokół 😍
Inspe
Jest na moim awatarku, możesz zawsze zerkać😉😘
W Dolinie stawiam na trzy samce i jedna samicę
1 Wyświetlenie
1
Lea12!
A może same samiczki?
Inspe
Dzisiaj dwa najstarsze kończą pierwszy miesiąc życia.
Zamrzenica -  młode na wizji 😊
1 Wyświetlenie
1
Czy są jakieś informacje o obrączkowaniu w Dolinie?
1 Wyświetlenie
1
elik
nic nie wiadomo
Dolina. Zdenka karmi 😊
1 Wyświetlenie
1
Pusto już ? 🫨🫨🫨🫨🫨  w Zamrzenicy ?? Wiek ktoś coś ??
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Dopóki klatka jest zamknięta, to są, pod kamerką
Antonówka
Póki klatka zamknięta, pod kamerą mogą się chować.
Jaki piękny widok w Zamrzenicy , trzy dorodne sokoły na konarze 😊
1 Wyświetlenie
1
jaro416
zawsze się martwię o te sokoły z klatek, żadnego rodzica który nauczy je sobie radzić
jolajola
no to po to mają na początku catering, żeby się spokojnie i w powolnym tempie nauczyć polować, codzienny catering zdejmuje z nich presję
Karmienie w dolinie.
1 Wyświetlenie
1
Forest na gałęzi nad gniazdem 😊. stała jego miejscówka
1 Wyświetlenie
1
Ależ on jest piękny 🤩
Karmi Borek
1 Wyświetlenie
1
Marlena72
17:51/52... smacznego Borek :)
Krzyk, pisk 🤣 Zdenka karmi
1 Wyświetlenie
1
Więcej