Pokaż:Wszystko
Zdenka karmi
1 Wyświetlenie
1
Borek karmi
1 Wyświetlenie
1
Amika
Wpadła Zdenka i Borek uciekł z jedzeniem. Zdenka chwilę "podumała" i odleciała, a za moment wróciła z głową (...) "macie dzieci, dzielcie się" 😄
Odczytałam 9EU 
jest karmienie, jeden obserwuje - leżakuje :)
EDIT : 6EU,7EU,8EU,9EU
1 Wyświetlenie
1
Odczytałam tylko jedną cyferkę 6 na obrączce
1 Wyświetlenie
1
Marlena72
Przed chwilą zauważyłam EU
Zdenka karmi
1 Wyświetlenie
1
A w Trzebieży ciekawostka Tajga tak leży jakby zniosła jajo 😃🌞😲
1 Wyświetlenie
1
muriel
Jajko to już niejeden FF tu zniósł, czekając na jajo Tajgi 🤣
😆
Basiula
Mamidło, ale ona dosyć długo tak plackowała 😂
jolajola
mamidło z tej Tajgi
Basiula
Trzeba obserwować i czekać
Basiula
A może to kolejna zmyła , sama nie wiem ?
Na ciekawy moment trafiłem w Dolinie, szkoda że lekko za późno :(
1 Wyświetlenie
1
Wracają dzieciaki.
1 Wyświetlenie
1
gosza
Jakie one cichutkie...stres przeżyły, będą pół dnia spać...
Cali, zdrowi, dostarczeni 😁
niza
Szkoda tylko, że te druty zostają tak jak są. One już tak mocno odstają.
niza
Jeszcze jakieś prace przy kamerze.
Edyta75
Przestraszone bidulki 😔
Już wszystko jasne, obrączkowanie
1 Wyświetlenie
1
Antonówka
Ufff. Wszyscy spakowani 😀 Ale to przedostatnie z krawędzi jak zaczarowane 😁
niza
Ten co był już na gałęzi złapany, ufff. Ale dla oglądających to grozi zawałem 😅
niza
Jeden jest już poza gniazdem, a drugi na krawędzi. Aż cięzko na to patrzeć
Antonówka
ciekawe, czy jest jakaś asekuracja pod drzewem, jedno na obręczy, drugie poza gniazdem...
Coś mamunia krąży nad gniazdem i krzyczy poirytowana...coś ją niepokoi. A dzieciorki kręcą główkami za nią.
1 Wyświetlenie
1
IzaEs
Może obrączkowanie się szykuje ?? 🤔 Ktoś coś wie ??
Alarm w Dolinie. Trwa już jakiś czas, przy tym zbliżeniu trudno podejrzeć kto je niepokoi
1 Wyświetlenie
1
Kos
Kos
Człowieki ,słychać głosy
Amika
Teraz było słychać ludzi.
Zdenka karmi
1 Wyświetlenie
1
Kos
Kos
Podniosła alarm i uciekła
Zamrzenica? Pochowały się, czy wypuszczone? Nikogo nie widać ani nie słychać
1 Wyświetlenie
1
Inspe
No jasne, klatka będzie podniesiona do góry, to znak , że są wolne i mogą ruszyć w swoją drogę.  Wiedziałam to,   ale tak chciałam zagadnąć, aby temat przybliżyć.
Gawi
Bo to taki podgląd tajny/ poufny. U góry na stronie pusto, nikogo nie wpisali, więc jak się schowają to..... nie ma nas. Klatka jeszcze zamknięta
Antonówka
klatka zamknięta, więc leżakują pod kamerą
W Dolinie dzieci śpią, rodzic czuwa
1 Wyświetlenie
1
Na stronie Zamrzenicy, nad podglądem, nie ma  nic, pusto, jak młode się schowają, to można pomyśleć, że faktycznie nikogo tam nie ma🧐
1 Wyświetlenie
1
Więcej