Pokaż:Wszystko
Kolacja u Zdenki
1 Wyświetlenie
1
19:42 Dolina jedzenie
1 Wyświetlenie
1
w Dolinie kolacja
1 Wyświetlenie
1
Forest na gałęzi
1 Wyświetlenie
1
Trzebież : Tajga😍  "wiercipietka" poleciała , nie mam pojęcia czy tylko tak pogrywa dla zmyły 🤔 ale jeśli ma jajko to będzie super niespodzianka...
1 Wyświetlenie
1
Jest Tajga
1 Wyświetlenie
1
Trzebież_kamera padła w dół
1 Wyświetlenie
1
Młode w Dolinie zmokły i nagle wizualnie wydoroślały, bo mokry puszek "zaginął' między piórami.
https://zapodaj.net/plik-DDQIXK3puVhttps://zapodaj.net/plik-DDQIXK3puV
1 Wyświetlenie
1
Lea12!
Taaak, nawet się zastanawiałam, że to jest niesamowite, że one przez jedną noc stały się całkiem czarne😊
W Trzebieży sokół leży, bardzo przyczajony, tylko czubek głowy wystaje i ogonek. Dodatkowo efekty foniczne murowane, bo głos wrócił. To jest prawdopodobnie Forest, bo  gdy Tajga w gnieździe leży, to ogonek jest dłuższy i cała jej głową jest widoczna.
1 Wyświetlenie
1
Inspe
Na zapisie o godz 18:24 wyszła z gniazda I odleciała TAJGA i prawie natychmiast przyleciał prosto do gniazda Forest. Od razu położył się na dnie. Wyglądało jak klasyczna zmiana.
Moim zdaniem mają tam jajko🍀🥚🍀, od kiedy ? Może ktoś coś widział?
kolorowadama3
Dzisiaj też Forest siedzi. Tak to wygląda jakby wysiadywali na zmianę. Oby 🥰
Inspe
Oby. Ale też długo ich nie było dzisiaj. Może latają za sobą.
Dolina. Mlode domagają się jedzenia...
1 Wyświetlenie
1
doczekały się 😁
Marlena72
Zdenka karmi ☺️
Tajga leży w gnieździe, czyli można powiedzieć  jak zawsze
1 Wyświetlenie
1
Luiza
Może coś wysiaduje...
Lea12!
Symulantka 🙂
Bez przesady z tymi Super wsparciami, to spam na czacie
1 Wyświetlenie
1
muriel
Też mi się to nie podoba i uważam za przesadę, mam nadzieję, że darczyńcy nie wpłacają po to, by im podziękowano ;). Zresztą, dla zalogowanych już serduszko przy awatarze spełnia rolę takiego podziękowania.  Może więc przynajmniej warto by  te dodatkowe podziękowania  ograniczyć tylko do gości?
Ja pod Super Wsparciem od FF czy gościa - często daje polubienie (skoro już jest to podziękowanie ) niemniej jednak uważam , że jest tego za dużo....serduszko wystarczy ...  i w pełni się z Tobą muriel zgadzam ...bo przecież nie o podziękowanie tak naprawdę tu chodzi ....
niza
Można wejść osobno w grupę (nie boksik pod kamerkami, ale boksik po kliknięciu w daną grupę). Wtedy nie widać podziękowań. Ja jak chcę coś znaleźć na boksiku to tak robię, bo faktycznie, inaczej nie idzie się dokopać.
To jest podziękowanie dla darczyńców. Może czasami jest tego dużo, ale dobrze, że jest takie podziękowanie.
Gniazda nie widać 🤔
💦😊Deszcz pada w Trzebierzy
1 Wyświetlenie
1
Mama z dziećmi
1 Wyświetlenie
1
Bonka, Zderek, Wilkomir i Żmigrodka, takie imiona otrzymali :-)
2 Wyświetlenia
2
Więcej