Młode w Dolinie zmokły i nagle wizualnie wydoroślały, bo mokry puszek "zaginął' między piórami. https://zapodaj.net/plik-DDQIXK3puVhttps://zapodaj.net/plik-DDQIXK3puV
W Trzebieży sokół leży, bardzo przyczajony, tylko czubek głowy wystaje i ogonek. Dodatkowo efekty foniczne murowane, bo głos wrócił. To jest prawdopodobnie Forest, bo gdy Tajga w gnieździe leży, to ogonek jest dłuższy i cała jej głową jest widoczna.
Na zapisie o godz 18:24 wyszła z gniazda I odleciała TAJGA i prawie natychmiast przyleciał prosto do gniazda Forest. Od razu położył się na dnie. Wyglądało jak klasyczna zmiana. Moim zdaniem mają tam jajko🍀🥚🍀, od kiedy ? Może ktoś coś widział?
Też mi się to nie podoba i uważam za przesadę, mam nadzieję, że darczyńcy nie wpłacają po to, by im podziękowano ;). Zresztą, dla zalogowanych już serduszko przy awatarze spełnia rolę takiego podziękowania. Może więc przynajmniej warto by te dodatkowe podziękowania ograniczyć tylko do gości?
Ja pod Super Wsparciem od FF czy gościa - często daje polubienie (skoro już jest to podziękowanie ) niemniej jednak uważam , że jest tego za dużo....serduszko wystarczy ... i w pełni się z Tobą muriel zgadzam ...bo przecież nie o podziękowanie tak naprawdę tu chodzi ....
Można wejść osobno w grupę (nie boksik pod kamerkami, ale boksik po kliknięciu w daną grupę). Wtedy nie widać podziękowań. Ja jak chcę coś znaleźć na boksiku to tak robię, bo faktycznie, inaczej nie idzie się dokopać.