Pokaż:Wszystko
7DW chyba jak dobrze odczytałam , był/jest na posiłku 🙂
1 Wyświetlenie
1
:-)
1 Wyświetlenie
1
Zamrzenica - Przyleciał 7 DW na posilek
1 Wyświetlenie
1
IzaEs
Paśnik otwarty to korzysta 😀
Dolina, początek śniadania
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
IzaEs
Super dziekuje bardzo 😍🥰
i ten trzeci, najbardziej przyczajony, odleciał pierwszy ;)
Bea
Bea
Dzięki
A młodzież z Baryczy ma nadane imiona, czy ktoś mógłby tu je wpisać 🙃
1 Wyświetlenie
1
dlaczego w tym roku nie było konkursu na imiona ? Kto nadał imiona sokołom ?
Oliwia
Był konkurs, na FB na stronie Regionalnej dyrekcji lasów państwowych
Acha, dzięki, nie wiedziałam o tym, w zeszłym roku to było na tej stronie
IzaEs
Wiem że są nadane 🙃 chodziło mi o to żeby ktoś czyli moderator wpisał je i nr pod jajeczka w opisie 😊
Marlena72
Są  już podane, zachęcam przeczytać wcześniejsze wpisy :)
Zamrzenica. 7 DW wrócił, jest na wizji...korzysta z posiłku :)
1 Wyświetlenie
1
Zamrzenica. Pierwszy poleciał, drugi, i za nimi trzeci 😍
1 Wyświetlenie
1
Marlena72
Pierwszy na obręczy usiadł 7...,  dzisiaj już "gościa" nosiło 😉, ale z gniazda fruu jako ostatni
Zamrzenica. Klatka otwarta 👌
1 Wyświetlenie
1
Zamrzenica: niedługo otwarcie klatki 😉
Trzy samczyki polecą w świat 🤩
1 Wyświetlenie
1
Amika
Szkoda, że tak w ostatniej chwila taka informacja jest podawana
Dolina. Obiad
1 Wyświetlenie
1
Zdenka przyleciała sprawdzić czy wszystko ok, dzieciaki nakrzyczały że na pusto... Odleciała
1 Wyświetlenie
1
10:16 ZDENKA wrócił ze swoją wielką ofiarą.
https://ibb.co/TWjg0XK
1 Wyświetlenie
1
W Zamrzenicy obżarte mokre kurczaki na grzędzie. Pewnie już na dniach będzie otwarcie klatki.
1 Wyświetlenie
1
A co będzie po otwarciu? Od razu z niej uciekają? Czy traktują jak swój  " dom" rodzinny?
Antonówka
Czasem trzymają się blisko przez jakiś czas, bo nadal jedzenie tam jest, a bywa, że odlatują dalej od razu i tyle ich widzieliśmy.
Młode w bidulu jeszcze jeść nie dostały, a może dostały dużo wcześniej. Już wiem, dostały  wcześniej niż zwykle
1 Wyświetlenie
1
Więcej