Pokaż:Wszystko
Chyba 7 DW wpadł na śniadanie, podjął kurczaka i prysnął do lasu
1 Wyświetlenie
1
teraz na pewno 7-ka - ładnie pokazał obrączki
krzyś
Co to za nr &-ka ???
7-ka - już poprawiłam, dzięki :D
krzyś
Zapewne za chwilę wróci po następnego
Amika
A to na pewno był 7-ka? Bo wczoraj 2-gi wieczorny przylot to był 6 DW i to było jego pierwsze pojawienie się od wylotu.
krzyś
Widziałem jak odlatywał już z kurczakiem, niestety od tyłu łapki z obrączką nie widziałem 😆
Zamrzenica - 7 DW obecny co najmniej od 5:15 z króciutką przerwą na oblot klatki
1 Wyświetlenie
1
Już poleciał
1 Wyświetlenie
1
Jest znowu, ale ledwo go widać :)
Amika
Za drugim razem to był któryś z pozostałej dwójki Stawiałabym na nr 6
Zamrzenica jeden przyleciał na papu 😊🙃
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Zamrzenica - drugie śniadanie skończone. Coś śledził w górze i pokrzykiwał. Kamera sprawdziła co jest po bokach ale ustawienie pozostało kiepskie. Powinni więcej koron drzew pokazać
1 Wyświetlenie
1
Amika
Odleciał gdy tu pisałam.
a w Dolinie ani imion, ani numerów obrączek, ani oznaczenia płci
1 Wyświetlenie
1
Mają już obrączki.  Z tego co widać są 2 samce i 2 samiczki tylko imion nie mają
kolorowadama3
Imiona już mają, nie są tylko jeszcze wpisane
Wogóle nie będzie?
Lonely_avocado
dokładnie, zaraz wylecą a tu nic nie wiadomo 🤣
Zamrzenica, 7DW już ze zdobyczą? Czy takie ptaki są im tam podawane razem z piórami?
1 Wyświetlenie
1
Amika
Od kilku minut ucztuje w głębi klatki
Amika
To porcja z miski wyciagnięta
Amika
Amika
Zeskoczył z daszku na pusto https://zapodaj.net/images/1c79465c6c936.jpg
Zamrzenica - ktoś po dachu tupta
1 Wyświetlenie
1
7DW zgłodniał, zdaje się :)
w Dolinie jedno młode zgarnęło mały łup od Borka
1 Wyświetlenie
1
W Dolinie gimnastyka zbiorowa ;-)
1 Wyświetlenie
1
Lila
W zdrowym ciele zdrowy duch 😁
W Dolinie jeden z młodych zasiadł na obręczy gniazda..
1 Wyświetlenie
1
Lila
8EU tak już od godziny biega po obejściu to tu to tam 😅
Zamrzenica 7DW je śniadanie
1 Wyświetlenie
1
Wole pełne.
Amika
Odleciał o 6:01 a po 25 sekundach ktoś na daszku wylądował i długo tam tuptał. Nie wiem czy to on bo o 6:01:01 zniknął między drzewami daleko po lewej stronie. (w tej chwili już jest inne ustawienie kamery)
Ola, a widziałaś czy wziął jedzenie z gniazdka czy przyniósł? To wygląda na resztki (...).
OlaOlszowska
Wyglądało na jedzenie z gniazda, tak jak pisze Amika.
Amika
Zajrzałam o 5:25 Już jadł. ale to chyba jednak z miski wzięte było, bo to na jakąś pociętą porcję wyglądało. Wcześniej już takie dostawały czasami
Kiedy była widziana Zdenka? Dzisiaj była?
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Można sprawdzić w podglądzie tech, tylko kto go ma? Może wifi
Gawi
znalazła się zguba, jakieś robactwo eliminuje z gniazda
W Dolinie towarzystwo pałaszuje kolację 😊
1 Wyświetlenie
1
Więcej