Pokaż:Wszystko
Dolina - Zdenka karmi trójkę
1 Wyświetlenie
1
Marlena72
Słychać krzyki... z poza gniazda...
9 EU zajmuje sie sucharem, 8 EU jest na obręczy...
1 Wyświetlenie
1
Marlena72
13:33 👉 leżakowanie...
12:24 Dolina. Borek rzucił jakąś maliznę i się ewakuował. Dzieci już większe od niego :D
1 Wyświetlenie
1
7 zjada, 8 ćwiczy skrzydła, jeden z chłopaków nie chce pokazać obrączek ;)
wydaje mi się, że widziałam wcześniej 9 u jednego
Arau
Też mi się wydaje, że 6 EU poleciał a 9 się szykuje :)
Ktoś wybył z gniazda.
1 Wyświetlenie
1
Super.  Pierwszy wyleciał. Zaraz reszta weźmie przykład
6 nie ma - przed chwilą wszystkie trzy obecne w gnieździe pokazały obrączki
w nocy był jeszcze komplet a po 8 już tylko trójka... wiatr w skrzydłach poniósł Malucha :D
Karmienie w Dolinie
1 Wyświetlenie
1
Jaki piękny widok w Trzebieży 😍

https://ibb.co/nrR6TnY
2 Wyświetlenia
2
Teraz sokół jest już w gnieździe, niestety nie rozpoznaję tej parki - kto jest kim ;) Dziękuję operatorowi za regularne poprawianie kamerki :)
Pozuje i krzyczy żeby brawo bić :):) Pytanie - większość podglądanych sokołów ma brązowe piórka na piersi, a Forrest jest biały. To jest jakiś wyjątek, czy tak się częściej zdarza?
Kos
Kos
Forest 🥰
Sylwia0188
Piękny, taki dostojny 🥰
Można się napatrzeć z bliska na te piękne ptaki. 
https://ibb.co/G0Xn8N1
Zamrzenica poranne przeloty bielika. Gniazdo obserwuję od 6 rano, nie pokazał się jeszcze żaden młody sokół. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nadrzewne-gniazda-lesne/30870-gniazdo-adaptacyjne-nadl-zamrzenica-2024?start=10#304139
1 Wyświetlenie
1
Amika
Pomiędzy 5 a 6 też nikt się nie pokazał. Wczoraj po południu też żadnego nie było. Ok. 21:55 usłyszałam głośne uderzenie o klatkę, czekałam czy się ktoś ujawni ale tylko ćmy fruwały, a i tuptania na daszku też nie było słychać.
czwarty gdzies poleciał?
1 Wyświetlenie
1
W-K
Kolejny osobnik ćwiczy latanie. Pewnie dziś odleci.
1 Wyświetlenie
1
W-K
Mnie też to zaskoczyło. Dzięki za nagranie WiFi. Pięknie poleciał.
Ciekawe czy wróci na chwilę do gniazda. Może jakieś jedzenie przyniesie siostrom. Hi..Hi.
1 Wyświetlenie
1
Ktoś wyleciał? Są trzy młode w gnieździe
1 Wyświetlenie
1
Jadzia
Dziękuję za film.🤗
Oliwia
Szkoda że się po imieniu nie zdążyliśmy poznać
niza
One mają imiona, konkurs był przeprowadzony na FB przez Lasy Państwowe. Nawet na forum była o tym wzmianka, nie są po prostu wpisane w grafice.
Oliwia
Wiem, że mają, jedno nawet jest ode mnie, tylko nie wiadomo która obrączka to które imię
niza
O proszę, to gratuluję 🙂No fakt, nie zostały imiona przypisane pod konkretne sokoły. Proszę się dopominać o wpisanie tych imion.
elik
brakuje samczyka z nr 8
Trzebież kamera w dół skierowana .
1 Wyświetlenie
1
W Dolinie B. było karmienie, tym razem na obiad podano sójkę
1 Wyświetlenie
1
to na bogato dzisiaj :P
One chyba troszkę większe, niż nasze lubelskie. Mają dwoje rodziców,
1 Wyświetlenie
1
7-ka ponownie na posiłku,  tym razem pożywia się na poręczy klatki
1 Wyświetlenie
1
Więcej