Pokaż:Wszystko
A któż to kolejny opuścił gniazdo w Dolinie 🤔
Dolina. Ćwiczenia w deszczu 🌧️
1 Wyświetlenie
1
Witam. Forest obecny na gałęzi
dostawa lunchu w dolinie. błyskawicznie wyszarpana rodzicowi.
W dolinie ktoś ruszył na spacer po gałęzi
Coś dawno Tajgi nie było widać
Zaraz drugi gałgan z Doliny odleci
Wieslawa42
tak, tak
Dolina. Karmienie...
1 Wyświetlenie
1
W Dolinie samochód przejechał koło gniazda
W Dolinie trójka w gnieździe 🌞❤️
Niech ktoś wpisze ich imiona proszę proszę proszę 🥰🥰🥰
IzaEs
Dziękuję za wpisanie imion młodych 😍🥰
chłopcy : 6EU,9EU Zderek, Wilkomir      dziewczynki:7EU,8EU Bonka, Żmigrodka
IzaEs
A wiadomo kto już odleciał ?
buber
6EU, ale czy to Zderek?
Oliwia
To imię wygrało, więc zapewne dostał je niższy numer
IzaEs
Dziękuję za tą odpowiedź tylko jeszcze żeby ktoś nad jajeczkami to wpisał 😉
Zamrzenica - młody na śniadanie pprzylecił
raf
6 DW z wizytą
ciekawski, kamerę ogląda :)
Myślicie że to krzyczy 6EU?
Dolina, małe co nieco od Borka
1 Wyświetlenie
1
Więcej