Koszalin, wyłączyli zasilanie, zgodnie z zapowiedzią na stronie. Może uda im się wcześniej niż o 15 przywrócić podgląd, przynajmniej z kam 1 i kam 3. Sambor nie rozrabiaj na barierce, poczekaj aż wrócimy.
Chyba rzeczywiście już po konkursach ...miałaś Gawi rację ...myślałam ,że może jeszcze Żerań wskoczy , ale chyba czas konkursów się już zakończył .....