Pokaż:Wszystko
W oku kamerki deszcz spory w Koszalinie
1 Wyświetlenie
1
Ocho idzie burza na Koszalin 💦 dobrze ze wszyscy w budzie 🥰
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Koszalin,  wyłączyli zasilanie, zgodnie z zapowiedzią na stronie. Może uda im się wcześniej niż o 15 przywrócić podgląd, przynajmniej z kam 1 i kam 3. Sambor nie rozrabiaj na barierce, poczekaj aż wrócimy.
2 Wyświetlenia
2
świętej pamięci Kamera 2 [*]
Gawi
Poza Adminem chyba nikt nie ma dostępu, a jak wiadomo, teraz fruwa z kominów na drzewa.  Jutro chyba wszystko wyłączą od 7 do 15
Rozstrzygnięcie konkursu na imiona dla piskląt w Koszalinie:        samica 5HS Agra,   samce 6HS Sambor,    4HS Dexter,    3HS Czaruś.       https://meckoszalin.pl/rozstrzygniecie-konkursu-na-imion-piskletom-sokolow/
1 Wyświetlenie
1
Chyba rzeczywiście  już po konkursach ...miałaś Gawi rację ...myślałam ,że może jeszcze Żerań wskoczy , ale chyba czas konkursów się już zakończył .....
Gawi
Nie wiem jak Reda oni też u siebie zawsze robili, tak jak Koszalin, można było zgłaszać chyba na ich fb
Gawi
Imiona właściwie dobrane do wieku piskląt,  najstarszy samczyk 6HS ,  najmłodszy jeszcze ma sporo białego puchu 3HS.
W sumie imiona niezłe 😊
Gawi
Hmmm , nazwy sklepów i firm, nawet Czaruś
Sprawdziłam ,rzeczywiście firmy 😂dla mnie z drugiego końca Polski są ok 😎
Gawi
też sprawdzałam , to nie moja lokalizacja.
Dobrze ,że nie kolejny Cedzak , Rondel  czy też Dżesika 😊
jaro416
Czajnik mnie rozwalił. W moich stronach to była obelga
jaro416
nie wiem kiedy u mnie to nadejdzie, ja zostanę przy "samcu". No i Ptyś może nie jest jakiś obraźliwy, ale w moim sercu to zawsze będzie Brak Danych
Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do Czajnika , ale trzeba będzie się w końcu  przełamać 🤔
Gawi
a ja się zastanawiam, czy Ptyś to ten od Balbinki, czy z bitą śmietaną
9:22 karmienie
Koszalin kam 3 karmienie Nila karmi z podestu , młodzież na progu 😊
A Koszalin kam zewn jak nie działa, tak nie działa.
Koszalin kam zewn nadal nie działa
Zapowiadali prace konserwacyjne. Chyba do poniedziałku.
Gawi
Ale tylko kam zewn nie działa
Wyłączyli na chwilę prąd i kam zewn nie działa
Kiedy zostaną ogłoszone imiona Pisklęta?
Gawi
Jest informacja  o terminie ogłoszenia wyniku konkursu  na stronie MEC Koszalin  https://meckoszalin.pl/sokoly-on-line/     https://meckoszalin.pl/konkurs-na-nadanie-imion-piskletom-sokolow-glosowanie/
Dziękuję, Gawi.
W Koszalinie nastąpiło przekazanie łupu w powietrzu, widać tyle ile kamera obejmuje
katarzyna.s
Chciałabym odtworzyć z zapisu, na której kamerze i o której godzinie można szukać żeby zobaczyć przekazanie łupu?
Gawi
https://youtu.be/2tfJCRDZfns?si=HT912tMO70snS9qv     godz na nagraniu 13:37:00  jest na forum
katarzyna.s
Dziękuję 🫶 właśnie wróciłam z pracy i nadrabiam zaległości. Tyle się dzisiaj dzieje w gniazdach, że chyba trzeba zaparzyć melisy 😉😊
koszalin - obiad :)
Gawi
Biorąc pod uwagę, że na śniadanie była drobna przekąska od Ptysia, taka na jeden dziób, to to, jest pewnie już obiad, taki solidny
a jaka współpraca młodych przy piórowaniu
Koszalin kolacja
Więcej