Pokaż:Wszystko
Barbara Fionka jak zwykle niezawodna. Nagrała oba ostatnie odloty ❤️
https://youtu.be/0u-aTVlN5H4?si=F8h3gMS3dlPMAXvQ
Na sekundę odwróciłam głowę i już nie ma ostatniego.
😮
no i kolejne puste gniazdo...
Amika
Proszę, to ta stracona sekunda https://zapodaj.net/images/7bf993c929d88.jpg
IzaEs
😮😮😮😮
Już puste :)
Śniadanie było ssakiem. 7(Bonka)wypluła tabletki przed rozpoczęciem jedzenia. Szybko zjadła, a następnie zaczęła ćwiczyć.
https://ibb.co/PGDvtTx
1 Wyświetlenie
1
Poprosimy o edytowanie pierwszego imienia, Powinno być ZDEREK https://zapodaj.net/plik-zJ1w4VQS5I
1 Wyświetlenie
1
Czy imię 6EU nie miało brzmieć: Zderek?  A nie jak wpisano - Zdenek?
oczywiście,że ZDEREK !
Z tego co pamiętam to ma być Zderek 🤔
Pierwsza sylaba z matki i druga z ojca Zde-   rek
Zgłaszający imię ,motywował , że jest to kombinacja ze Zdenki i Borka 🤔
Oliwia
Tak, miało być Zderek
oczami.ptakow
Zdenek to od pochodzenia jak i samego imienia matki.
Zdenka karmi trzy młode
czy przeoczyłam obserwując otoczenie, zainstalowanie dodatkowej kamerki?
Marlena72
Nie. Trwa ładowanie baterii.
Dwie dostawy w Baryczy, najpierw Zdenka 10:36 przynosi żywego (...) a za minutę Borek też dostarcza całkiem ładną zakąskę
W Dolinie pojawił się jeden z wagarowiczów - chyba 6EU, ale za szybko gania ze "zdobyczą" ;)
katarzyna.s
Tak to 6, widać że zachęca siostry do lotów 😁
W Trzebieży dwa sokoły w gnieździe o 8 rano (27.05.2024)
Zastanawiam się co one robiły - wyglądało jakby Forest ochrzaniał Tajgę:)
Wrócił 6 w Dolinie super
1 Wyświetlenie
1
W Dolinie w gnieździe jest 7 i ?
Marlena72
Jakiś czas temu w fonie zauważyłam chyba  nr 8 ( nr. był widoczny pod kątem, wiec mogę sie mylić) 🤔
Dolina dwa w gnieździe. Poleciał, czy biega po gałęziach?
1 Wyświetlenie
1
Więcej