Pokaż:Wszystko
Czy był ktoś pod kominem, z lornetką, aby poszukać  Czarusia???  Widzę kilka osób zalogowanych z Koszalina.
2 Wyświetlenia
2
Baloo
Nie mam lornetki
chyba nikt, ja nie mam lornetki
Gawi
kiepsko, że nikt
kto buszuje w budce? nie widac dobrze nr obraczki.
Gawi sprawdzaj
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Pierwsza zeszła Agra, potem Sambor na końcu Dexter, Czarusia ani widu ani słychu  Wszystko jest na forum
19:33 będzie kolacja na daszku?
1 Wyświetlenie
1
21:30 jest i Ptyś, który skusił się na resztki
Gdzie czwarty młody w Koszalinie?
1 Wyświetlenie
1
piętro niżej
Gawi
może ktoś ma blisko do komina, to mógłby sprawdzić czy Czaruś siedzi jeszcze na galerii poniżej budki
O12:50 Agra leży zaraz przy barierce pod kamerą ledwo ją widać
1 Wyświetlenie
1
Awaria w plikach zapisu u wszystkich,  stanęły o 11:30
1 Wyświetlenie
1
12:00 Brak Danych przyniósł przekąskę
1 Wyświetlenie
1
Gawi
już nie BD🙃
Sambor już fruwa, był poza kominem, wrócił po tym upadku z daszku  https://youtu.be/VLx-x05vfqk?si=bq5lBkNIrBwsM-yH
2 Wyświetlenia
2
Sambor jest niesamowity. 🤩
Czy nasz Czaruś jest jeszcze na korytarzu?
Gawi
Chyba jest na galerii poniżej  Tu masz link do forum Koszalina. W miarę możliwości jest przeważnie na bieżąco  https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/koszalin/30878-gniazdo-sokolow-koszalin-mec-2024?start=690#304474
Dziękuję😉
Czarusiowi 3HS nie wyszedł skok na barierkę, ześlizgnął się poniżej na konstrukcje.  https://youtu.be/CHHUd9CaGDc?si=husChHrXEYd8nWCw
2 Wyświetlenia
2
Dzięki 👍🏻 za imiona młodych w metryczce
1 Wyświetlenie
1
Gdzie jest teraz Sambor?
2 Wyświetlenia
2
bał się burzy to wrócił😮‍💨
Gawi
Zaraz się za suchary zabrał, a potem był Ptyś z dostawą
zwiedza komin
Gawi
Od 7:30 się nie pokazał, jest chyba poniżej budki,  na galerii. Może upłynąć kilka dni zanim wróci do góry.
14:03 wrócił łobuz
14:52Agra stała się podnóżkiem Sambora.😂
2 Wyświetlenia
2
Czy jest możliwe uzupełnienie imion młodych  w metryczce na stronie Koszalina, taki jest wynik konkursu     https://meckoszalin.pl/rozstrzygniecie-konkursu-na-imion-piskletom-sokolow/
1 Wyświetlenie
1
Czy to 6 na daszku w Koszalinie
1 Wyświetlenie
1
Gawi
W rzeczy samej, 6HS Sambor
Gawi
Zeskoczył, nawet ładnie, jak na pierwszy raz
Yvone dziękuję za   narażenie sokołów  w Koszalinie, nagraniem  z upolowanym przez Nilę (...).  Brawo ty
1 Wyświetlenie
1
Więcej