Wcześniej wyleciał z gniazda ostatni sokolik. Tuż przed wieczorem gniazdo było puste ,zaglądam o godz.0,30 i jest jeden , pewnie ten co dzisiaj przed południem wyleciał. Ciekawe czy coś upolował , jeśli nie to głodny spędzi noc.☹
Forest 😀 On ma bielutki żabot i ogólnie kontrastowe upierzenie. Jeden z najpiękniejszych samców w kraju jak dla mnie ;) Tajgi żabot jest mocno kropkowany.