Pokaż:Wszystko
22,35 siedzą w gnieździe dwa maluchy a myślałem ,że nie zaglądną do domku. Późnym zmrokiem nie było żadnego. Cieszę się ,że  je widzę.😀
Trzebież Forest na gałęzi , piękny przystojniaczek , elegant 😊🌞👍
Wcześniej wyleciał z gniazda ostatni sokolik. Tuż przed wieczorem gniazdo było puste ,zaglądam o godz.0,30 i jest jeden , pewnie ten co dzisiaj przed południem wyleciał. Ciekawe czy coś upolował , jeśli nie to głodny spędzi noc.
9.22 ostatnie piskle wyleciało z gniazda
Beewriclove, ostatni młody odleciał wczoraj przed 8. Dziś ok 5-6.15 wróciły dwa młode które potem znowu odleciały.
JEDNO W GNIEŻDZIE GODZ.8.00
Lonely_avocado
poł godziny później położyło się i śpi.. w rodzinnym gnieździe najlepiej 🥰
Na noc dwa sokoły w gnieździe
Czy można prosić o zmianę wadliwego imienia Zdenek na właściwe ZDEREK ?
W Dolinie? Młode?
Oliwia
Teraz też dwa młode w gnieździe
Czy to Forest buja się w gnieździe w Trzebieży? Przystojny😃
Dzień dobry, kiedy zostały zaobrączkowane młode sokoły z Doliny Baryczy i czy gdzieś można obejrzeć filmik?
bardzo dziękuję za linka 😄
Gawi
Młody(a) moknie w deszczu, a gdzie mokną pozostałe młode sokoły z gniazda z Doliny Baryczy?
W Trzebieży wydaje mi się, że na ulubionej gałęzi siedzi Tajga :)
jeżeli nie, to proszę o podpowiedź jak ją odróżnić od Foresta. 

https://ibb.co/z2Xxdws
1 Wyświetlenie
1
Inspe
Tajga ma wyraźnie zarysowaną tzw. grzywkę, to są jaśniejsze piórka widoczne zaraz nad woskówką dzioba.
Dziękuję za odpowiedzi. Widzę u nich nie ma bardzo wyraźnych różnic :)
Citro
Forest. On ma wąską prawą obrączkę. Tajga ma szeroką prawą. Kolory na obrączkach Foresta się "zmyły".
Marlena72
Widzę białą (srebrną) obrączkę, moim zdaniem to piękna Tajga 😍
To raczej Tajga, bo biała i zielona obrączka
Citro
Obrączki Foresta są "zdekolorowane" Mamy zapis z ostatnich 3 godzin. Można sprawdzić, widać też piękny gładki żabot Foresta.
Antonówka
Forest 😀 On ma bielutki żabot i ogólnie kontrastowe upierzenie. Jeden z najpiękniejszych samców w kraju jak dla mnie ;) Tajgi żabot jest mocno kropkowany.
Antonówka
ale 100% pewności i tak przeważnie nie mam 😆
Dolina. Młodzieży 👉sztuk jeden obecnie w gnieździe , "tak sobie tylko leżę ..."
1 Wyświetlenie
1
buber
Lepiej moknąć w domu niż gdzie indziej.
buber
Lepiej moknąć w domu niż gdzie indziej.
Moje, moje- nie oddam
Dolina, są dwa młode
1 Wyświetlenie
1
Młody w gniździe
Więcej