Pokaż:Wszystko
Wczoraj młodzież ucztowała cały dzień na budce, dziś ucztują w budce😀
1 Wyświetlenie
1
Nila albo Ptyś w budce 😀
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Ptyś
1 Wyświetlenie
1
Burza i pada
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Iwona65
Oczywiście fota, foty z wyświetlacza. Pięknie cała trójka latała, zaczepiała się, bawiła. A później Ptyś musiał zwiewać,  na ten drugi komin chyba. Nila ani na moment ne ruszyła się ze swojej miejscówki, chociaż też próbowały ją czasami nękać
12.10. Dwójka widoczna piknikuje na gnieździe, trzeci pod nim na galerii. Czarusia nie ma.
Gawi, Ty która znasz każdy szczegół z tego gniazda, od zaznajomienia się nowej pary, toki, zniesienia itd, mimo braku Czarusia byłabyś dumna i wzruszona tym co pokazują młode poza wizją, jakie to temperamentne , pełne wigoru młode sokoły.
2 Wyświetlenia
2
Witam i życzę wszystkim uczestnikom zlotu miłego spotkania i wspaniałych obserwacji. Tak Wam zazdroszczę, że zaraz wyjeżdżam pod komin do Koszalina. Zapraszam miejscowych na mini spotkanie i próbę namierzenia Czarusia
2 Wyświetlenia
2
Dziękuję, Iwona.
powsinoga
Pozdrawiamy z Warszawy, właśnie siedzimy z Misiem na balkonie i oglądamy PKIN z lornetką. Będziemy tęsknić za Tobą 😘
Iwona65
Dziękuję
OlaOlszowska
Wczoraj przejeżdżałam pociągiem przez Koszalin i wypatrywałam komina, proszę dać znać czy Czaruś się pokazał 😉
Iwona65
Nie pokazał się
OlaOlszowska
Dziękuję za wiadomość 🤗
Gawi, dzięki wielkie za te wpisy na forum. Miło to się czyta:)
1 Wyświetlenie
1
OlaOlszowska
Przyłączam się do tych podziękowań 😁
Koszalin, nie wiem czy padł, czy znowu zasilanie wyłączyli. Chyba wyłączyli. już jest
1 Wyświetlenie
1
Czy wiadomo coś co z Czarusiem?
2 Wyświetlenia
2
dzięki za info
Gawi
Tylko to co napisałam wczoraj na forum, nic więcej. W kamerce się nie pokazał  https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/koszalin/30878-gniazdo-sokolow-koszalin-mec-2024?start=760#304822
Dwa młodziaki na chacie
1 Wyświetlenie
1
Czyja noga na podescie z obrączką?
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Nie rozmawia się o tym
Któreś młode na daszku je
1 Wyświetlenie
1
Koszalin padł. Dzwoniłam do MECu, brak zasilania, jakieś prace. A teraz to co najważniejsze, CZARUŚ żyje, siedzi gdzieś niewysoko, pracownicy mają na niego oko,
2 Wyświetlenia
2
Co za rewelacyjna wiadomość 🤩teraz przeczytałam , umknęło mi , super ❤️
Kamień z serca 😍 ufff....
Dziękuję za super wiadomość😃😃
OlaOlszowska
Dziękujemy ❤️❤️❤️
muriel
Co za wspaniała wiadomość, dziękuję.
Dziękuję bardzo, Gawi.
Zapraszam do Redy. Zaraz powinno się zacząć obrączkowanie 2 maluchów.
1 Wyświetlenie
1
Więcej