Pokaż:Wszystko
W Dolinie trzy młode w gnieździe , wyżerka
A kto to tu dołkuje???
🥰
Witam. Mam pytanie dotyczące Zamrzenicy i reintrodukcji. Czytam teraz broszurę Stowarzyszenia o metodzie reintrodukcji sokołów i jest w niej napisane tak: "...gniazdo jest otwierane i ptaki są uwalniane. Przez kolejne 2 do 4 tygodni są jeszcze dokarmiane, póki nie nauczą się same polować i się usamodzielnią". W Zamrzenicy klatka została otwarta 20.05, a ostatnia wzmianka o którymkolwiek młodym była 24.05. Rok temu w Skawinie też już nie pokazały się po otwarciu gniazda. Czy jest szansa, że sobie poradzą tak od razu na wolności??
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale tam w pobliżu jest druga taka klatka. W ub roku te "nasze" przeniosły się do tej drugiej i tam pobierały pokarm, bo tu w pobliżu grasował puchacz(?). Młode z rodzin pobierają nauki polowań od rodziców. Tak jak Jabo napisał, szanse niewielkie. To takie rzucanie młodych na głęboką wodę.
Gawi
Dobrze miały młode z klatki w Dolinie, dopóki Borkowie nie wypowiedzieli umowy na rodzinę zastępczą.
Jabo
Gdzieś kiedyś ktoś zamieszczał statykę... Jeśli dobrze pamiętam to 25 % szans.
O jest nygusek , pewnie najmłodszy. Lubię jak pojawia się ich więcej.
1 Wyświetlenie
1
Lili
👌🏻😉👍🏻
Zastanawiałem się rano dlaczego on tak dno gniazda bada i podziwia - może szukał tego gołąbka...
IzaEs
Mam nadzieje ze nie dogonili i miał farta 🫣🤪
Kos
Kos
Dobre 🤣
Dolina, młody się wyleguje w gnieździe
1 Wyświetlenie
1
Mlody na śniadaniu?
Trzebież. Forest samotnie siedzi na krawędzi gniazda. Jest taki dostojny. Szkoda, że partnerka się nie pojawia
Anilah
Obecnie kamera w Trzebieży pokazuje piękno przyrody 😄 piękne otoczenie🤗
Jeszcze przed chwilą była trójka, ale jeden pofrunął w zieloną dal.
https://zapodaj.net/plik-2zllYnnB9bhttps://zapodaj.net/plik-2zllYnnB9b
I tu w Dolinie dwójeczka też smacznie śpi przytulona do siebie 😍🥰
Też mi najlepiej we własnym łóżku. Sokoliki też tak mają. haha😀
Człowieki odwiedziły DB
W Dolinie ktoreś młode pióruje zdobycz
W Dolinie cztery młode bawią się w gnieźdze
krzyś
Trzy nadal jeszcze są 🤪
Więcej